• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Dragon Age II: Dla fana od Razera

Status
Zamknięty.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
#1
Razer we współpracy z BioWare przygotował zestaw akcesoriów dedykowanych największym fanom gry Dragon Age II. W pakiecie znalazły się myszka, podkładka, klawiatura, gamepad, a nawet specjalna torba.

Razer dobił targu z kolejnym wydawcą, tym razem poszerzając swą ofertę o szerokie spektrum akcesoriów dla graczy, które przyozdobione zostaną motywami i logo z gry Dragon Age II. Pod względem funkcjonalności i możliwości będą to odpowiedniki regularnych produktów, z wyłączeniem kilku funkcji (obligatoryjne podświetlenie czerwonymi diodami LED). Do linii Dragon Age II trafiły jedne z najlepszych i najbardziej udanych konstrukcji Razera: myszka DeathAdder, mechaniczna klawiatura BlackWidow Ultimate, podkładka Goliathus i gamepad Onza Tournament Edition. Dla prawdziwych fanatyków dostępna będzie także specjalna torba.

Pad:
Dragon Age II Razer Onza Tournament Edition

Dwie gałki z możliwością dostosowania siły oporu
2 klawisze Multi-Function Buttons (MFB)
4 podświetlane przyciski akcji w technologii Hyperesponse
Precyzyjny D-Pad
Antypoślizgowa, gumowa powłoka
Wtyczka USB
Pełna kompatybilność z PC
Rozmiar około 109mm x 154mm x 60,5mm
Cena: 59,99 €

Inne pod tym linkiem:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
 
#2
Obviously zwykły Razer Onza kosztuje 49.99 $, a w/w już 59.99 €. Jak dla mnie, to kiepski interes ;>. Prawie 40 zł za nakleję i kolor D-Pad-a.
 


Status
Zamknięty.


Do góry