Dragon Age II

bartekpl13

Użytkownik
Użytkownik
Nagrałem Dragon Age II na płytę, gdy wsadziłem do napędu pokazało mi że muszę mieć aktualizacje to zaktualizowałem i po godzinie chyba grania, gdy się ładowało kolejne miejsce(tak napisze bo nie wiem jak.:p) i po chwili pokazało się wyczyść płytę i jakieś tam. To wyczyściłem i wsadziłem, a potem w tym samym miejscu to samo.
Moje pytanie brzmi czy to może być przez grę i czy jak ściągnę nową od innego gościa to będzie działać.??
 

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
Na jakiej płycie nagrałeś grę ?
chodzi mi o markę/firmę płyty
 

HerrOs

Świeżak
Świeżak
Spróbuj ją zainstalować na dysk.
 

matiagresor

Świeżak
Świeżak
Ja mam to samo. Aktualizacja nie chce się zainstalować z płyty. Czy moglibyście dać mi link do tematu w którym napisane jest jak nagrać nowy dashboard offline oraz linka (badz proszę o odsył) do strony z której pobiorę najnowszy dash ( obecnie mam 2.0.12611)

Proszę o szybkie odpowiedzi i z góry dziękuję wszystkim :)
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Pobierz 12625
 

matiagresor

Świeżak
Świeżak
ok a jakiś poradniczek jak to zainstalować?
 

bartekpl13

Użytkownik
Użytkownik
Nagrałem grę na płycie titanum, wcześniej nagrałem już kilka innych gier i działają.
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
nagraj na Verbatim jak wtedy wywali błęda to możemy myśleć na 95% wina płytki.
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam to samo. Aktualizacja nie chce się zainstalować z płyty. Czy moglibyście dać mi link do tematu w którym napisane jest jak nagrać nowy dashboard offline oraz linka (badz proszę o odsył) do strony z której pobiorę najnowszy dash ( obecnie mam 2.0.12611)

Proszę o szybkie odpowiedzi i z góry dziękuję wszystkim :)

Temat jest przyklejony na forum. Szybko znajdziesz
 

matiagresor

Świeżak
Świeżak
mam na verbatimie poszukam i jak by co to się odezwę
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
no bez przesady panowie, nie trzeba nagrywać gier na verbatimy żeby dobrze działały. wystarczy dbać o płyty i mieć dobry laser w nagrywarce wtedy można na byle gównie nagrywać. Ja od roku używam płyt platinum i gry działają na nich bardzo dobrze. A co do problemu to zainstaluj gre na dysk. Jak nie zadziała to albo źle nagrane albo walnięty obraz.
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Jesli gra da sie zainstalowac na dysku, to znaczy, ze plyta wypalila sie dobrze.
 

matiagresor

Świeżak
Świeżak
zainstalowała się na dysk ale nie działa :(
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
no bez przesady panowie, nie trzeba nagrywać gier na verbatimy żeby dobrze działały. wystarczy dbać o płyty i mieć dobry laser w nagrywarce wtedy można na byle gównie nagrywać. Ja od roku używam płyt platinum i gry działają na nich bardzo dobrze. A co do problemu to zainstaluj gre na dysk. Jak nie zadziała to albo źle nagrane albo walnięty obraz.
A po kilku miechach otwórz napęd. Dla mnie idealna konfiguracja to verbatim + dysk. Jakość = cena.
 

Do góry Bottom