Dragon Age: The Veilguard prezentuje swój urok. Microsoft pokazuje oczekiwaną grę BioWare

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


BioWare wykorzystało okazję i show Xboksa, by zaprezentować Dragon Age: The Veilguard. Jest to duża pozycja uznanego studia, które w ostatnich latach zaliczyło kilka problemów – najnowsze RPG ze smokami ma pozwolić zespołowi na powrót na właściwe tory.

Dragon Age 4 został zapowiedziany kilka lat temu i od tego czasu doczekał się nawet zmiany tytułu. Jeszcze kilka tygodni temu czekaliśmy na Dragon Age Dreadwolf, lecz producent i wydawca ostatecznie postawili na Dragon Age: The Veilguard.

BioWare wytłumaczyło, że zdecydowało się na ten ruch, by to nie główny przeciwnik (Dreadwolf) był uważany za najważniejszą postać, a właśnie główni bohaterowie – w grze zbierzemy drużynę i to właśnie poprzez wyeksponowanie Straży Zasłony podkreślono, że to ona „jest w sercu” doświadczenia.

Dragon Age: The Veilguard zostanie szczegółowo zaprezentowany 11 czerwca, lecz jak widać BioWare i Electronic Arts stawiają na mocną promocję gry, dlatego podzielili się zwiastunem na wydarzeniu Microsoftu. Gra zmierza na rynek jesienią 2024 roku! 

Do góry Bottom