• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Dragon Age - wiedźma Flemeth - pytani [Spoiler]

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam, gdzie znajdę wiedźmę Flemeth gdyż muszę ją zabić - dostałem questa od Morrigan - w chacie ani przed nią jej nie ma ;)

igorro

Użytkownik
Użytkownik
To nie wiem u mnie była przy chacie.

Tu masz co pisze o tym queście w poradniku

Opis: Przekaż Morrigan prezent w postaci czarnego grimuaru znalezionego w gabinecie Irvinga w strefie [Wieża Kręgu – Pokoje starszych magów ] . Wysłuchaj krótkiej opowieści Morrigan. W trakcie jednej z kolejnych wizyt w obozie wiedźma zda Ci raport na temat dokonanych odkryć, a konkretnie na temat tego, że ma zostać wykorzystana do wydłużenia życia Flemeth. Całość sprowadzi się do złożenia obietnicy pozbycia się matki Morrigan. Udaj się do [Chata Flemeth ] i porozmawiaj ze staruszką , którą będziesz mógł wypuścić lub zaatakować. Jeśli zdecydujesz się przystąpić do walki, czeka Cię ekstremalnie trudna potyczka z wiedźmą w postaci smoka.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To nie wiem u mnie była przy chacie.

Tu masz co pisze o tym queście w poradniku

Opis: Przekaż Morrigan prezent w postaci czarnego grimuaru znalezionego w gabinecie Irvinga w strefie [Wieża Kręgu – Pokoje starszych magów ] . Wysłuchaj krótkiej opowieści Morrigan. W trakcie jednej z kolejnych wizyt w obozie wiedźma zda Ci raport na temat dokonanych odkryć, a konkretnie na temat tego, że ma zostać wykorzystana do wydłużenia życia Flemeth. Całość sprowadzi się do złożenia obietnicy pozbycia się matki Morrigan. Udaj się do [Chata Flemeth ] i porozmawiaj ze staruszką , którą będziesz mógł wypuścić lub zaatakować. Jeśli zdecydujesz się przystąpić do walki, czeka Cię ekstremalnie trudna potyczka z wiedźmą w postaci smoka.
No właśnie wiem że tak powinno być ale mi się chyba gra zbugowała :( Nieważne, ukończyłem bez robienia tego questa ;)

BartexXx20

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie mi się wydaje, ze trzeba nie mieć Morrigan w drużynie.. Jak dobrze pamiętam gdy pojawiałem się tam przy chacie z nią w drużynie to nie było Flemeth, a gdy nie było Morrigan w drużynie to mogłem walczyć Flemeth.

Do góry