Dragon Ball Raging Blast 2

mikoo178x

Użytkownik
Użytkownik
Co sądzicie o Dragon Ball Raging Blast 2 ?
Podajcie swoje wrażenia, plusy i minusy
Ponieważ zamierzam w tą grę zainwestować w poniedziałek :cool:
 

rafciu

Użytkownik
Użytkownik
Gra ogólnie całkiem przyjemna dla fanów obowiązkowa wielkim plusem na pewno jest ilość postaci jest ich na prawdę sporo.Według mnie minusem jest to że nie ma jakiegoś trybu story czy coś w tym stylu mamy tylko galaxy mode który jest dość nudny. Gra spoko ale Budokai tenkaichi 3 na poczciwą ps2 nie przebije.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Hmm wielki minus że nie ma historii chociaż z racji tego że jestem posiadaczem PS2 i przeszedłem wszystkie gry spod znaku DB na tej konsolce oraz na X360 to i tak z chęcią zobaczył bym ją w świeższej wersji.
Tak i tak jestem tego zdania że wersje DB na X360 nie dorastają do pięt wspaniałej serii DB:Z BT3 na PS2. Wiadomo graficznie nie ma co porównywać ale jakoś na PS2 znacznie przyjemniej mi się grało, dobra przejdźmy dalej do DB:Z RB2

Opcja Galaxy hmm dla fana serii jest dziwna bo czasami są tam połączone postacie które nie powinny razem walczyć (ze względu występowania w historii DB). Jak na moje oko to jakieś takiej super rewelacyjnej zmiany w stosunku do DB:Z RB1 nie ma.
W niektórych misjach byłem blisko rozwalenia pada ze złości bo są tak debilni* zrobione że masakra. Typu o ile mnie pamięć nie myli: Przeciwnik Super Hard (ten najwyższy poziom..) i misja typu że jedno uderzenie i leżymy :D

Sterowanie co do RB 1 to troszkę może poprawili ale tak i tak jak dłużej pograsz nauczysz się paru combosów to zobaczysz że czasami są bugi.
I ten wychwalany system zniszczeń jest dla mnie żałosny.. mało efektywny i przed zagraniem w tą grę oczekiwałem wielkiego WOW.

Ale jak już wspomniałem DB na PS2 króluje i jak na razie żadna wersja DB na X360 nie dorasta jej do pięt.

Takie moje zdanie. (( Niestety za chiny nie mogę znaleźć tematu z Opinią o tej grze, bo pamiętam że w takowym temacie wtedy się znacząco rozpisałem i co ważniejsze bardziej pamiętałem tą grę ))
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Jako fan Budokaia 3, gardzę tą grą.
 

Silten

Banned
Omg jestes fanem budokai 3? Masz Dbz burst limit to samo co budokai
 

snochu

Użytkownik
Użytkownik
Niestety na grze zawiodłem się strasznie, wszystko za sprawą rozgrywki oraz grafiki (niestety postacie wyglądają zbyt plastikowo). Wg. mnie najlepszym dragon ballem jest wciąż DB:T3 i jak na razie nic tego nie zmieni. Co do Raging Blasta to nie podoba mi się system walki, który jest po prostu niedopracowany oraz wg. mnie największy minus gry- kamera. Niejednokrotnie zdarza się że kamera miota się na lewo i prawo przez co ciężko stwierdzić co dzieje się w grze. Ocena 6/10
 

RastaSoldat

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z powyższymi opiniami, dodam również, że brakuje mi bardzo postaci z serii GT
 

4Shon

Świeżak
Świeżak
Powiem wam ze gra Raging blast jeden wciagnela mnie na dluuugie godziny :D az odblokowalem brolly ss3 itp :D Ogolnie z pierwszej czesci raging blast wrazenia sa ok ;D
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
@Up to jest temat o Dragon Ball Raging Blast 2 a nie 1...
Dla mnie to się super grało nie było tak źle i dlatego czekam na 3 ;]
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
mnie sie nie podobało z powodu olania fabuły tylko dali jakiś galaxy mode gdzie wybieramy jedną postać i dążymy do końca.
Czekam na takie budokai tenkaichi 3 z podkręconą grafiką;))
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja osobiście czekam na jakiś hack'n'slash (crpg + akcja akcja akcja). Znając życie taka gra nigdy nie powstanie. A gra Dragon Ball Z mmorpg jakoś nie jest nam dana :(. A już od 2007 czekam na nią.
 

pat792

Użytkownik
Użytkownik
A jak się lata tam postaciami? W jakiś wygodny sposób. W sensie po całym niebie, czy tylko po danym terenie. Ostatnio grałem w gry z pod tego znaku na kompie w 2D. Z stąd moje pytania.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Masz pewną max wysokość, a mapy są w kształcie koła :). (Przestrzeń jest dość spora)
 

190014

Użytkownik
Użytkownik
Grałem u kolegi. Okropna gra, nienawidzę animie.
 

Hollow

Świeżak
Świeżak
Jak dla mnie ta gra jest nieporozumieniem :)
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam sie z przedmowca. Gry DB zakonczyly sie na Tenkaichi Budokai...
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie skończył się budokai 3 burst limit daje rade ale ma gorszy system walki a co do Raging Blast 2 to totalny gniot nie oferuje niczego nowego mogli by przyjemniej tego pianego kamerzystę wywalić.
 
co trzeba zrobić żeby odblokować kolejne (nie ssj 2, ssj3 dostepnej juz postaci) postacie? Gram w galaxy mode, przechodzę sporo % a dostaje tylko obrazki w Museum lub nowe ataki :/
 

Wizbone872

Świeżak
Świeżak
Dla mnie minusem też jest brak fabuły ale również brak możliwości wybrania samemu uczestników w turnieju. Arena na której toczy się walka również mogłaby być jeszcze większa i bardziej destruktywna ale to już takie moje skromne marzenie. Natomiast plusem jest duża ilość zawodników (chociaż przydałoby sie jeszcze troche) i grafika która jest dość dobra. Fajne jest też to że po obejrzeniu 30 minutowego odcinka odblokowuje nam sie nowa postać.
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
co trzeba zrobić żeby odblokować kolejne (nie ssj 2, ssj3 dostepnej juz postaci) postacie? Gram w galaxy mode, przechodzę sporo % a dostaje tylko obrazki w Museum lub nowe ataki :/
Musisz przejść galaxy mode dla dowolnej postaci (tzw. przejść finalną walkę zwykle jest ona na poziomie "very hard") a odblokuje Ci się nowa. A co do gry mi się podoba. Dla fanów Dragon Ball akurat :)

A co do wyboru postaci podczas turnieju to nie wiem czy jak nie wybiorą się postacie losowe to czy nie można sobie tę postać losową zamienić na inną wybraną przez nas. Nie jest to pewne a przynajmniej tak mi się wydaje.
 

Do góry Bottom