Dragonball: Raging Blast jest fajny, bo?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Shadowriver

Użytkownik
Użytkownik
No i pierwsze informacje z gAmesCom o waszej ulubionej gierce ;]

Przyznaję się, na pokaz Dragonball: Raging Blast szedłem bez większego entuzjazmu i w zasadzie tylko dlatego, że byliśmy na niego zapisani i akurat niespecjalnie było co innego porobić. I wiecie co? Było gorzej, niż się spodziewałem. W stosunku do poprzednich części Budokai Tenkaichi dodano wojowników (jest ich 70) oraz klatek animacji (z 30 do 60). Poza tym to wciąż taka sama bijatyka, gdzie zamieniamy się w Super Saiyajinów i pakujemy w siebie nawzajem tysiące absurdalnie mocnych ciosów. Lekko znudzony prezentacją spytałem pana Mito, producenta, co też będzie w nowej odsłonie takiego, co zmusi osoby posiadające poprzednie części do kupienia kolejnej? Wymienione zostało ponownie to co powyżej i jeszcze coś ekstra:

Będą zmienne warunki pogodowe.

W bijatyce? Dziwne, nie? Ciekawe, czy ma to jakiś wpływ na walkę. No to co panie Mito, ma?
Nie.

Ooookej. Dziękuję za informację i pozdrawiam.
Źródło: Dragonball: Raging Blast jest fajny, bo?
 

Marcin195

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to mogło by nic się nie zmienić z poprzednich części gdyż nie miałem PS2 i się zagrywałem u kumpla i byłem zazrosny (.) o to, że on ma Tenkaichi a ja nie .
 

J1B

Użytkownik
Użytkownik
I tak to będę miał , dla samej przyjemności z gry :D Dodam że na PS2 W Budokai Tenkaichi 3 , byłem w okolicy niepokonany :D
 

batman2k9

Użytkownik
Użytkownik
A ja sobię ściągnę. Mam burstlimita w orginale ale jakoś mnie nie przekonał. Pokonałem kampanię w jeden dzień i się kurzy/...
 

Diamen

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno grę kupię/ściągnę (jeśli xboxa przerobię) bo gra będzie bardzo podobna do Budokai Tenkaichi 3 na Ps2 :)
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie również jest to pozycja obowiązkowa, tym bardziej, że ma być Broly SSJ3 (!)
 

ucho333

Użytkownik
Użytkownik
A podłoże będzie się deformować bo coś takiego było zapowiadane.A ten nowy Dragon Ball może być taki jak na ps2 byle nie był taki jak burst limit bo ten do pozostałych sie nie umywał.Pozdro
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie też pozycja must have ponieważ jestem fanem Dragonball'a i czekam z niecierpliwością, Burst limita też mam i nie jest taki zły jak dla mnie prawdziwy fan i tym się nacieszy. :p
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
Ci co nie grali w budokai'a tenkaichi nigdy ale w burst limit napewno sie spodoba raging blast ale Ci co grali na ps2 to pewnie nie :D mi sie tam kazda czesc podoba poza super dragon ball z :D
 

Kazik321

Użytkownik
Użytkownik
Ci co nie grali w budokai'a tenkaichi nigdy ale w burst limit napewno sie spodoba raging blast ale Ci co grali na ps2 to pewnie nie :D mi sie tam kazda czesc podoba poza super dragon ball z :D
Mnie też Super Dragon Ball Z się nie podobał :p

A co do tej zmiany pogody to fajny pomysł. Walki będą wyglądały jak w anime np. Goku jak się zamienił w SSJ 3 było też ciemno i była burza :D

Dragon Ball Raging Blast GAMEPLAY #21: Sky Change Effect!
 

batman2k9

Użytkownik
Użytkownik
A fajnie byłoby jakby byla raz na jakis czas pelnia i postacie ktore maja ogon zmienialy sie w ozaru :D. X10 moc :)
 

Fede

Użytkownik
Użytkownik
NAjlepiej jakby polaczyli przygodowke z bijatyka tak jak to bylo w dragon ball infinite world na ps2.Zmiana pogody no nawet fajne moze byc.Bedzie wiekszy klimat przy zmianie w ssj
 

batman2k9

Użytkownik
Użytkownik
Zapowiada sie fajna gra i bedzie interakcja z otoczenie wieksze zniszczenia itp. Walka moze sie toczyc pod woda...

@up
makaveli the don
 

Papillon

Użytkownik
Użytkownik
walka pod wodą już dawno była w Tenkaichi (1). Czekam na tą grę!
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
 

xsmialek

Użytkownik
Użytkownik
z tego co wiem to podobnie jak w Tenkaichi i tutaj nie bedzie mozliwosc zmiany w ssj podczas walki. to jest najwiekszy minus tej gry, przez ktory nie moge sie do niej przekonac
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
z tego co wiem to podobnie jak w Tenkaichi i tutaj nie bedzie mozliwosc zmiany w ssj podczas walki. to jest najwiekszy minus tej gry, przez ktory nie moge sie do niej przekonac

Proszę tutaj masz filmik pokazujący że będzie się dało transformować podczas walki : YouTube - Dragon Ballz Raging Blast in game TRANSFORMATIONS
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Ej anowie to jest jednak prawda z tym Brollim. Faktycznie ma być możliwość transformacji w ssj3 jego postacią.
YouTube - Dragonball Raging Blast Broly SS3
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Wie ktoś jakie fabuła będzie zawierać sagi? tzn. od której do której.
 

Ojciec_Dyrektor

Użytkownik
Użytkownik
Cholera większość animacji żywcem wyjętych z DBZ Burst Limit... Do tego grafika nieco archaiczna... Szkoda. Nie kupię raczej. Ale jako że noszę się z zamiarem przerobienia konsoli to może sprawdzę.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom