Druga konwersja Live Gold->Game Pass Ultimate?

sernik92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witajcie, w czerwcu ubiegłego roku skorzystałem z promocji umożliwiającej za 4zł skorzystać z Game Pass Ultimate na 1 miesiąc, a że miałem jeszcze ponad rok ważnego Live Golda to ważność Game Pass Ultimate ustawiła mi się do dnia 4/10/2020.

Wobec tego zastanawiam się, czy po 4/10/2020, po wygaśnięciu subskrypcji, będzie możliwe ponownie zakupienie Live Golda na okres 2-3 lat i przekonwertowanie tego znowu (korzystając z kupna 1 miesiąca GPU), żeby całość dała te 2-3 lata GPU, czy jednak ta ubiegłoroczna konwersja jest jednorazowa?

W sieci znajduję sprzeczne informacje, czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji i jest w stanie mi pomóc? Byłbym wdzięczny za pomoc :)

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Mam ten sam problem
Kupiłem kiedy dokładnie 11 miesięcy temu konto xbox gold 12 miesięcy pozniej kupiłem za 4 zł xbox game pass i przekształciłem moje konto w ultimate . 12 grudnia kończy mi się to przekształcone konto . co polecacie zrobić bardzo z tej opcji byłem zadowolony podobno jeszcze ma być teraz eplay dodany . Chce kupić jakiś klucz który będzie działał przez 12 miesięcy na moim koncie co polecacie lub co zrobić w rosądnej cenie

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Da się przekonwertować, więc dlaczego nie. Nie wiem, czy akurat przekonwertuje 1:1. Najlepiej nabić na 3 lata z góry a potem za 4 zł przerobić na ultimate :)

Obrazek25

Użytkownik
Użytkownik
Powinno zadziałać, ja zrobiłem tak na początku roku. Po całkowitym wygaśnięciu subskrypcji game pass ultimate, zakupiłem i wpisałem kod na rok xbox live gold. Następnie z poziomu konsoli zakupiłem miesiąc game pass ultimate za chyba 54zł, wybierając opcję automatycznego odnowienia (dostajemy wtedy miesiąc gratis, opcję można później wyłączyć). Wnioskuję, że ultimate 4zł/msc działa tylko raz, ale konwersja działa normalnie (znaczy z korzyścią dla nas) jeżeli nie posiadamy obecnie ultimate. Teraz się zastanawiam czy jeżeli zamiast kupować ultimate przez konsolę użyłbym kodu zadziała tak samo.

Professor Chaos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam opcję kupna Ultimate za 4zł na 3 miesiące. Przy zakupie informuje mnie, że moja obecna subskrypcja Gold zostanie przekonwertowana zgodnie z zasadami itd. Pytanie brzmi czy nadal konwertuje na zasadzie 1:1? Kiedyś już skorzystałem I dało mi tyle Ultimate ile zostało do końca Gold. Teraz mam Gold do kwietnia i chętnie kupię na rok lub dwa i skorzystam z konwersji żeby mieć Ultimate na 2 lata. Ktoś potwierdzi, że tak to nadal działa?

bobasxx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właśnie przed chwilą załadowałem golda na rok, po czym game passa na miesiąc za 54,99. Przy ładowaniu golda zaznaczyłem automatyczne odnawianie, więc teraz mam game passa na 13 mcy. Polecam, działa 1:1.

P. S.
Golda wygasiło dzisiaj, a game pass następna opłata 04.03.2022r. więc 14 mcy

Ostatnia edycja:

Professor Chaos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kupiłem 24 msc Gold + 4 msc pozostałego Golda + 6msc pozostałego EA Play łącznie dało mi po konwersji Ultimate do września 2023 :)

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Coś poszło nie tak :) Chyba potwierdziłeś drugą szansę, ale czy oby na pewno kiedyś robiłeś konwersję na Ultimate (czy jedynie korzystałeś z Passa lub Ultimate)? Oraz czy podczas konwersji dostałeś info do kiedy się skonwertuje (przed ostatecznym zatwierdzeniem)?

Z tego co napisałeś to powinieneś dostać 33 miesiące, co oznacza że chyba nie korzystałeś z promocji +1 (za włączenie cyklicznych). Ja kiedyś brałem 5 x 6 miesięcy + 1 Ultimate co razem dało 36 miesięcy (a nie 31).

Do góry Bottom