Drugi profil na xbox live

Rafalek90

Użytkownik
Użytkownik
Witam. W jaki sposób dodać drugi profil do istniejącego już konta na xbox live tak aby były 2 profile na jednej konsoli i na jednym koncie xbox live ?
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
zaloguj / wyloguj ---> odzyskaj tag gracza ----> podajesz all dane jakie są na tym koncie ( hasło login itp ) ---> czekasz i masz
 

Rafalek90

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam takiej opcji " odzyskaj tag gracza" mam założony nowy profil i chce go dodać do usługi XBL, ale przy wpisywaniu Windows Live ID i tak dalej wyskakuje mi błąd
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
nie rozumiem o co ci chodzi "2 profile na jednym koncie xbox live ?" Przez co rozumiesz profil, a przez co konto ?
 

Rafalek90

Użytkownik
Użytkownik
Mam jedno konto XBOX LIVE i chce na konsoli zrobić drugi profil - jeden już mam żeby również miał dostęp do XBL
 

Rafalek90

Użytkownik
Użytkownik
Utworzyłem nowy profil ale jako nowe konto XBL , miesiąc za darmo próbny ale ja chciałbym na tym starym dodać ten profil nie wiem w jaki sposób to zrobić
 

Po|<ora

Banned
Użytkownik
Też szukam odpowiedzi na to pytanie więc przyłączam się. Chodzi Ci o to aby na 1 koncie były 2 profile tak? Twój i np. drugi dla znajomego abyście mogli grać na split-screenie bez konieczności dwóch goldów?
 

Rafalek90

Użytkownik
Użytkownik
Tak o to mi chodzi a dokladnie o to aby brat mial swoje osobne osiagniecia w grach na tym profilu.

Galaxy S II - Tapatalk
 

Z0N1C PL

Banned
Podłączacie 2 Pady , wchodzicie w grę , np BlackOps . Matchmaking , kolega Klika X i loguje się na twój profil a ty masz "Nick" a on Nick(1)
 

Rafalek90

Użytkownik
Użytkownik
Potrafisz czytać ze zrozumieniem ?! Nie o to mi chodzi! Na jednym koncie głównym GOLD chce utworzyć drugi profil. Oby dwa na jednej konsoli mają być!
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
A da się tak w ogóle ?
 

PopKameleon

Świeżak
Świeżak
jak to niema opcji , odzyskaj tag gracza' ? jest na 100% ... jak sie wylogujesz i masz swoje konto do zalogowania tam też pisze ,utwórz nowy profil , i na samym końcu , odzyskaj tag gracza' .... ale ten drugi odzyskany profil nie będzie miał przyznanego GOLDA z twojego konta .. zeby miał połączenie z Xbox Live i żebyś mógł grać na multi niestety musiałbyś dokupić golda jeszcze jednego .. nie da sie tak jak mowisz ze masz jeden gold i idzie na dwa konta ..
 

Do góry Bottom