Drukowanie okładek na Xbox'a360 - Gry

staticsoul

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam takie pytanie odnosnie okladek do gier Xbox'a360. Zastanawiam sie jaki to jest papier uzywany do drukowania okladek np. orginałow. To napewno nie jest jakis zwykly A4 ale wydaje mi sie ze to jest papier kredowy ale wole byc pewny. Jezeli ktos sie na tym zna to prosze o odpowiedz. Wlasnie sam chce sobie zrobic takie okladeczki na pudelka Czekam na odpowiedz i Pozdrawiam:)
 

servanor

Użytkownik
Użytkownik
Ja jak miałem pierwsza generacje 360 to też drukowalem, ale na zwykłym papierze z daleko nie wyglądalo źle :D

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

staticsoul

Użytkownik
Użytkownik
:) bardziej mi chodzi o ten mocniejszy papier;p ale nie wiem jak to z nim jest nazwa czy cos
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Sprawdź fotograficzny. Chociaż szczerze, to nie wiem, po co drukować okładki do piratów :) Raz wydrukowałem jedną, bo kupiłem nową drukarkę i chciałem sprawdzić jakość wydruków - na zwykłym papierze wydrukowała się bardzo ładna okładka. Do tego musisz się liczyć, że jeśli ustawisz wysoką jakość drukowania, to szybko pozbędziesz się atramentu.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chcesz tak drukować to tylko w drukarniach ;d Najlepiej idź z jakąś oryginalną okładką i niech Ci powiedzą jaki to papier i czy na takim (lub podobnym) Ci zrobią. Ale to pewnie kilka zł za sztuke ;p I tak wyjdzie taniej i lepiej niż w domu :)
 

Jeriss

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie papier fotograficzny się zbytnio nie nadaje do okładek , jest po prostu zbyt sztywny i twardy , prędzej kredowy , lecz tego trzeba dotknąć aby ocenić bo są różne rodzaje.
 

janusz19967

Użytkownik
Użytkownik
mi sie wydaje,a wlasciwie jestem prawie pewny ze to jest na papierze fotograficznym
 

Jeriss

Użytkownik
Użytkownik
Porównaj sobie : wyciągnij oryginalną okładkę z pudełka i weź zdjęcie z albumu rodzinnego. Porównaj dotykiem . Widzisz różnicę?
 

Do góry Bottom