Drzwi niezgody. Gracze blokują progresję innych zawodników w Tom Clancy's The Division

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



W grach sieciowych od zawsze można trafić na graczy, którzy z przyjemnością psują zabawę innym zawodnikom. Nie inaczej jest w Tom Clancy's The Division, gdzie gracze postanowili stanąć w drzwiach, by uniemożliwić rozgrywkę innym zawodnikom.

Na samym początku historii z Tom Clancy's The Division gracze trafiają do pierwszej bezpiecznej lokacji (SafeHouse), gdzie muszą porozmawiać z Faye Lau. Agentka znajduje się w pokoju, do którego prowadzą wąskie drzwi… W konsekwencji gracze stają w przejściu i uniemożliwiają pozostałym zabawę.

Trolling jest podobno sztuką, więc śmieszki blokując wejście wykonują różne gesty – machanie oraz robienie pajacyków w tym miejscu wygląda dość zabawnie. Mimo wszystko jest to spory problem, przez który nie można grać, rozwijać swojego bohatera oraz czerpać przyjemności z poznawania historii.

W Sieci pojawiają się już pierwsze porady dotyczące „ominięcia” gracza – podobno biegnąc w kierunku zablokowanych drzwi mamy pewien procent szansy na przeteleportowanie się do drugiej miejscówki. Według porad warto również klikać na „bramkarza”. Parodia.


 

sephitorh

Użytkownik
Użytkownik
Trolle znajdą się wszędzie ;-D
 

zerthimon

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma opcji wykopania głupka z gry?
 

mad-studio

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bana dać, zaboli w kieszeni, to w głowie się poprawi...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
hahahah .za co bana..on tez gra.. bana dać twórcom gry :D
 

mad-studio

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra? Serio? Nikt normalny nawet wiedząc o bugu takich rzeczy nie robi. Są ludzie dla których istotą egzystencji jest uprzykrzanie życia innym i takich trzeba eliminować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To sie gra tylko on-line?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Banik na miesiąc to może sobie poukłada to i owo w głowie taki delikwent ;)
Ewentualnie sprawdzić czy spełnia zalecenia pegi18 - jak nie to ban na tyle ile mu brakuje hehe ;)
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Po kiego grzyba takie wąskie drzwi i w ogóle po co te drzwi ?
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
he he dobre, szkoda że nie mam tej gry bo pewnie bym robił podobnie :) he ale i tak nic nie pobije trolowania na bf4 gdzie jednym strzałem da się ubić nawet cały zespół przeciwny bądź znaczna jego część
 

rathaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po kiego grzyba takie wąskie drzwi i w ogóle po co te drzwi ?
Bo przenikanie przez ściany jest jeszcze głupsze od wąskich drzwi.

Podobnie jest z komputerem w tym pokoju. Rano był multum ludzi i ciężko było dopchać się. Faktycznie jak biegnie się cały czas w kierunku blokujących graczy to czasami można przez nich przejść.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
he he dobre, szkoda że nie mam tej gry bo pewnie bym robił podobnie :) he ale i tak nic nie pobije trolowania na bf4 gdzie jednym strzałem da się ubić nawet cały zespół przeciwny bądź znaczna jego część
Przez takich debili i troli właśnie są takie problemy...
Qźwa nie chce Ci się grać to nie przeszkadzaj innym którzy wydają ponad 2 paki na grę, a takie właśnie trole przeszkadzają normalnym ludziom odprężyć się po pracy i zagrać w dany tytuł !
Nie masz co robić i Ci się nudzi to po szydełkuj kuźwa i zrób sobie ciepłą czapkę na łepetynę, to może mózg Ci odtaje po zimie...
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przez takich debili i troli właśnie są takie problemy...
Qźwa nie chce Ci się grać to nie przeszkadzaj innym którzy wydają ponad 2 paki na grę, a takie właśnie trole przeszkadzają normalnym ludziom odprężyć się po pracy i zagrać w dany tytuł !
Nie masz co robić i Ci się nudzi to po szydełkuj kuźwa i zrób sobie ciepłą czapkę na łepetynę, to może mózg Ci odtaje po zimie...
Jakiś ty agresywny zluzuj trochę kolego, a tak w ogóle to każdy gra jak lubi i jak mu gra sprawia przyjemność, jeżeli mam ochotę trolować innych i przeszkadzać im to będę to robić bo mam do tego prawo, też dałem te 200 zł za grę i robię w niej to co mi się podoba, gram tak jak lubię i nikt nie będzie mi mówić jak mam grać
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakiś ty agresywny zluzuj trochę kolego, a tak w ogóle to każdy gra jak lubi i jak mu gra sprawia przyjemność, jeżeli mam ochotę trolować innych i przeszkadzać im to będę to robić bo mam do tego prawo, też dałem te 200 zł za grę i robię w niej to co mi się podoba, gram tak jak lubię i nikt nie będzie mi mówić jak mam grać
Kuźwa ludzie... masz prawo robić co zechcesz, o ile swoim zachowaniem nie odbierasz innym ich praw... w tym wypadku swoim zachowaniem odbierasz innym prawo do rozrywki w sposób jaki oni tego chcą, do którego mają takie same prawo jak ty, bo tak jak ty zapłacili za tą grę te 200zł... człowiek jest istotą społeczną i czy tego chce, czy nie - musi żyć w społeczeństwie z poszanowaniem praw innych. Jeżeli nie rozumiesz tak prostych zasad współobcowania, to przemawia przez ciebie albo skrajny egocentryzm, albo zwyczajna niedojrzałość.

Tak bardzo chcesz trollować, to wyjdź z domu, idź do pracy/klubu/sklepu/kina i tam zastawiaj wejście w toalecie/biurze/bramce innym robiąc przy tym pajacyki, szpagaty i salta, skoro sprawia ci to tak perwersyjną przyjemność.
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kuźwa ludzie... masz prawo robić co zechcesz, o ile swoim zachowaniem nie odbierasz innym ich praw... w tym wypadku swoim zachowaniem odbierasz innym prawo do rozrywki w sposób jaki oni tego chcą, do którego mają takie same prawo jak ty, bo tak jak ty zapłacili za tą grę te 200zł... człowiek jest istotą społeczną i czy tego chce, czy nie - musi żyć w społeczeństwie z poszanowaniem praw innych. Jeżeli nie rozumiesz tak prostych zasad współobcowania, to przemawia przez ciebie albo skrajny egocentryzm, albo zwyczajna niedojrzałość.

Tak bardzo chcesz trollować, to wyjdź z domu, idź do pracy/klubu/sklepu/kina i tam zastawiaj wejście w toalecie/biurze/bramce innym robiąc przy tym pajacyki, szpagaty i salta, skoro sprawia ci to tak perwersyjną przyjemność.

Dobrze powiedziane. A podsumowując znanym cytatem:

"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka."



Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kuźwa ludzie... masz prawo robić co zechcesz, o ile swoim zachowaniem nie odbierasz innym ich praw... w tym wypadku swoim zachowaniem odbierasz innym prawo do rozrywki w sposób jaki oni tego chcą, do którego mają takie same prawo jak ty, bo tak jak ty zapłacili za tą grę te 200zł... człowiek jest istotą społeczną i czy tego chce, czy nie - musi żyć w społeczeństwie z poszanowaniem praw innych. Jeżeli nie rozumiesz tak prostych zasad współobcowania, to przemawia przez ciebie albo skrajny egocentryzm, albo zwyczajna niedojrzałość.

Tak bardzo chcesz trollować, to wyjdź z domu, idź do pracy/klubu/sklepu/kina i tam zastawiaj wejście w toalecie/biurze/bramce innym robiąc przy tym pajacyki, szpagaty i salta, skoro sprawia ci to tak perwersyjną przyjemność.
Ja nikomu żadnych praw nie odbieram, trolowane osoby mają prawo do :
- wyjścia z gry i zmiany serwera
- raportowania mojego zachowania w usłudze xbl ( spadnie mi reputacja co bardzo mnie martwi jaka szkoda :) )
- wysyłać mi wiadomości co bardzo lubię :)
- poskarżyć się mamie :p
- wyłączyć grę i nie grać
Na koniec powiem ci ze musisz nauczyć się odróżniać wirtualny świat gier od rzeczywistości, bo po twojej wypowiedzi wydaje mi się że masz z tym mały problem. Prawa i zachowania społeczne z świata rzeczywistego nie obowiązują w grach, w grach prawo stanowisz ty sam i to jest w grach najfajniejsze.
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie chciałbym nikogo obrażać jednakże brzmi to jak tłumaczenie jakiegoś życiowego przegranego który stara sobie w wirtualnym świecie odbić za to co spotyka go w realnym świecie. To samo tyczy się tych wszystkich komentarzy w internecie pisanych przez osoby które są anonimowe a przynajmniej uważają że takie są co coraz częściej weryfikują sądy co mnie osobiście bardzo cieszy.
I masz rację prawo w grze stanowi każdy z nas. Tylko że jeśli jesteś normalnym człowiekiem wychodzącym z przeświadczenia - nie czyń innemu co Tobie niemiłe - nie wpadniesz nawet na taki sposób spędzania wolnego czasu jakim jest uprzykrzanie życia innym. Tak więc to prawo stanowi o tym kim jesteś naprawdę. Bez fałszywej otoczki miłej powierzchowości w realnym świecie.


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
 

warone

Banned
Użytkownik
No niestety włączając grę musimy być gotowi na takie zagrywki nie mniej ja od dawna mowie ze dopłacił bym 5000 za konsole z możliwością wyciągnięcia delikwenta przez monitor i skopania mu tyłka (wiem S-F )
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie chciałbym nikogo obrażać jednakże brzmi to jak tłumaczenie jakiegoś życiowego przegranego który stara sobie w wirtualnym świecie odbić za to co spotyka go w realnym świecie. To samo tyczy się tych wszystkich komentarzy w internecie pisanych przez osoby które są anonimowe a przynajmniej uważają że takie są co coraz częściej weryfikują sądy co mnie osobiście bardzo cieszy.
I masz rację prawo w grze stanowi każdy z nas. Tylko że jeśli jesteś normalnym człowiekiem wychodzącym z przeświadczenia - nie czyń innemu co Tobie niemiłe - nie wpadniesz nawet na taki sposób spędzania wolnego czasu jakim jest uprzykrzanie życia innym. Tak więc to prawo stanowi o tym kim jesteś naprawdę. Bez fałszywej otoczki miłej powierzchowości w realnym świecie.


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
Wiesz nie myśl sobie że ja robię takie rzeczy na co dzień w grach zazwyczaj gram normalnie PTFO choć zdarza się kogoś strolować jak widzę że gość to łeb ( czyli taki nie ogar co nie wie jak grać w daną grę ) to czemu by go nie strolować by się nauczył grać narmalnie
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na koniec powiem ci ze musisz nauczyć się odróżniać wirtualny świat gier od rzeczywistości, bo po twojej wypowiedzi wydaje mi się że masz z tym mały problem. Prawa i zachowania społeczne z świata rzeczywistego nie obowiązują w grach, w grach prawo stanowisz ty sam i to jest w grach najfajniejsze.
A czym różni się wirtualny świat od tego rzeczywistego? Tym, że jesteś anonimowy i możesz robić co ci się żywnie podoba, bez konsekwencji? Ludzie w świecie wirtualnym także tworzą społeczeństwa, w którym obowiązują te same prawa i zachowania co w świecie rzeczywistym. To jak zachowujesz się - nie ważne w którym świecie - świadczy o tobie. Jak sam napisałeś - masz w D swoją reputację w XBL, bo jej spadek nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

To o czym piszesz - brak ograniczeń, stanowienie prawa - to wszystko prawda. Jednak rozgraniczenie świata wirtualnego od rzeczywistego nie ogranicza się do określenia - rzeczywisty == zakazane, wirtualny = dozwolone. Osoba rozgraniczająca świat rzeczywisty od wirtualnego jest w stanie zauważyć pewne granice - gdzie kończy się bezmyślna zabawa z bootami, a gdzie zaczyna się ingerowanie w czyjąś wolność i prawa.

Wydaje mi się, że dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu. Będziesz z uporem maniaka (jak to mawiał mój Ś.P. profesor w liceum) obstawał, że świat wirtualny to zabawka, w której można łamać wszelkie normy i zachowania tylko dlatego, że nie wiążą się z tym żadne konsekwencje. W mojej ocenie, to ty nie potrafisz rozgraniczyć, gdzie zaczyna się zabawa, a gdzie należy trochę przystopować.

Wiesz nie myśl sobie że ja robię takie rzeczy na co dzień w grach zazwyczaj gram normalnie PTFO
wybacz, ale brzmi to jak tłumaczenie dziecka złapanego za rękę...

choć zdarza się kogoś strolować jak widzę że gość to łeb ( czyli taki nie ogar co nie wie jak grać w daną grę ) to czemu by go nie strolować by się nauczył grać narmalnie
czy to, że mu "dokopiesz" w wirtualnym świecie, sprawi, że w rzeczywistym czujesz się lepszy/bardziej wartościowy?

Także nie chcę oceniać, bo cię nie znam, ale jak dla mnie wygląda to na problem z dowartościowaniem.
 

Do góry Bottom