Duke is back. Data premiera + cena!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Duke is back! Chwila premiery Duke Nukem Forever zbliża się wielkimi krokami i znamy już nawet dokładną datę, kiedy ten legendarny tytuł wskoczy na sklepowe półki! Gra pojawi się na rynku 3 maja w USA oraz 6 maja w Europie. Dystrybucją Księcia na terenie naszego kraju zajmie się firma Cenega, zaś jego sugerowana cena wynosi odpowiednio: 149,99 zł za wersję PC i 249 zł za wersje na konsole xBox 360/PlayStation 3. Z tej okazji zaprezentowano także świeżutki trailer przedstawiający Duke Nukem Forever. Jak widać, Duke jest w doskonałej kondycji, kpi ze wszystkiego nie wyłączając siebie, robi solidną rozpierduchę i bawi się przy tym przednio. Oby tylko Gearbox Software dobrze wywiązało się z gigantycznego ciężaru, jaki wzięło na barki, bowiem Duke Nukem Forever po prostu musi sycić. Zapraszamy więc do oglądania i komentowania. Always Bet On Duke!

**** yea!



źródło: purepc.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Po Borderlands wiem że gra będzie z jajem :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
249zł :O Co tak drogo?
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
To jest cena detaliczna.
W Empiku pewnie będzie po 219, a w Media Marktach po 199. Tak jest zazwyczaj.
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gierka będzie zajebysta i do tego zabawne teksty, przedni humor....Must have --- :D
 

T0Mmy

Banned
Gierka wygląda na spoko ,widać że dynamiczna ale rewelacji nie ma .
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Dzięki słoniu za newsa :p
 

drfdr

Użytkownik
Użytkownik
Różnice cenowe zabijają.. I ta kryptoreklama, dlaczego duke gra na x'ie? :D
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Różnice cenowe zabijają.. I ta kryptoreklama, dlaczego duke gra na x'ie? :D
Gra na kontrolerze od Xbox'a a nie na Xbox'sie. Dlatego że jest to kontroler uniwersalny bo i do PC i do X'a. A może jakaś mini zapowiedź limitowanego pada?
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
troche cena wysoka , nawet jak na detaliczna , na allegro szybko ceny poleca jak zawsze :) ciekawe czy gra okaze sie blockbusterem ; o
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Podoba mi się ostatnie zdanie :D Ciekawe czy dotrzymają słowa :D hehe
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie wiem co sądzic o tej grze, wyjdzie w praniu :)
 

Nikolai

Banned
spokojnie. 249 zł to tylko cena detaliczna/proponowana. Black Ops czy też Need For Speed : Hot Pursuit też miał taką cenę, a w Empiku za 199 zł można było bez problemu kupic :) Nie martwcie się, za 199 zł będzie w każdym sklepie.
 

wroneczki4

Świeżak
Świeżak
Trailer jakoś mnie nie powalił, ale zobaczymy jak będzie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom