Duke Nukem Forever: Są pierwsze recenzje "gry-widmo"!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik


Dzisiaj swoją premierę, po czternastu latach od pierwszej zapowiedzi, ma Duke Nukem Forever! W dniu debiutu gry pojawiły się jej recenzje. A te są mieszane – pojawiły się zarówno „dwójki”, jak i „ósemki”.
Średnia ocen Duke Nukem Forever w sieci, według serwisu Metacritic wynosi od 55% do 76% (w zależności od platformy).

Serwis The Guardian ocenił najnowszą grę z Księciem na 2/5. Recenzent krytykuje m.in. przestarzałą oprawę graficzną, powtarzalne żarty i długie czasy ładowania (sięgające czasem 45 sekund!).

Podobne zdanie ma portal Joystiq, który wystawił dokładnie taką samą notę. Jego redakcja uważa, że Duke Nukem Forever jest grą nie pasującą do dzisiejszych czasów i powinna zostać wydana co najmniej dziesięć lat temu. Wśród wad ponownie pojawiła się brzydka grafika, mało śmieszne żarty i wysoki poziom trudności. Recenzent poleca graczom czekającym na kontynuację Duke Nukem 3D polskiego Bulletstorma, który jest „prawdziwym duchowym następcą Księcia”.

Podobne wady wymienia portal AsusGamers, choć wystawił on nieco lepszą ocenę – 5/10. Redakcja serwisu chwali sam powrót Duke’a, wywołujące nostalgię lokacje i wysoki poziom interakcji.

Innego zdania jest PC Gamer, chwalący m.in. humor i klasyczne uzbrojenie. Recenzent ostrzega jednak, by gracze nie oczekiwali cudu – choć Książę wciąż jest bohaterem, trudno mu utrzymać tempo w dzisiejszych czasach.

Oto lista ocen:

The Guardian – 2/5
AusGamers – 5/10
PC Gamer – 80%
Videogamerzone.de (Niemcy) – 77/100
Joystiq – 2/5
PC Games (Niemcy) – 81%
Cynamite – 80%
GameStar – 68%

źródło : Duke Nukem Forever: Są pierwsze recenzje "gry-widmo"! / CD-Action

Jednym słowem - przeciętniak. Wiedziałem że tak będzie po obejrzeniu pierwszego gameplaya. Poza tym, nie znam w ostatnich latach dobrej gry od Gearbox Software.
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
Czyli gra okazuje się średniakiem , tyle lat robili grę aby na końcu wciskać ludziom .....
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
ci recezjanci mnie tylko wkurzaja. O gustach sie nie mowi ( czy jakos tak :) ) - Jednemu sie spodoba drugiemu nie , dla jednego smieszne zarty dla 2 de**ilne zarty w ktorych nie am wogule smiesznosci . Mi sie podoba gierka i niech ci recezjanci pocaluja mnie w 4litery.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
jamnik21, nie wiem ile masz lat, ale strzelam że jakieś 11-12. 'O gustach się nie dyskutuje' - tak jest poprawnie. 'Recezjancji' - nieźle się uśmiałem ;) To brzmi jak jakiś wysoki tytuł w kościele rzymskokatolickim:)
Gdyby nie RECENZJANCI to byś nie miał pojęcia o jakieś grze, no chyba że bezgranicznie wierzysz producentom gier. Oni są po to, żeby SUBIEKTYWNIE ocenic jakąś grę, napisac o tym konkretny tekst, i ty sam musisz stwierdzic, czy ci się jakaś gra podoba. Nic ci na siłę nie wciskają, więc nie wiem po co wylewasz swoje zażalenia na forum.
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
Jednym słowem - przeciętniak. Wiedziałem że tak będzie po obejrzeniu pierwszego gameplaya. Poza tym, nie znam w ostatnich latach dobrej gry od Gearbox Software.

A Borderlands nie byl czasem od Gear Boxa?
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Borderlands to największy crap tej generacji, więc proszę cię nie mów mi o tej grze. Fabuła, grafika, model strzelania, dialogi(?), przeciwnicy i liniowośc - to wszystko leży i kwiczy. Nie mów o tej grze.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak więc... idę ponownie przejść Bulletstorma :)
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
Od Borderlands wara ! większość ludzi którzy mówią że ta gra jest słaba dla nich ta gra po prostu była za trudna według mnie jest to jedna z nielicznych gier gdzie trzeba wszystko zaplanować a nie tylko biegać i nawalać przeciwników .
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
To najnudniejsza gra dekady, jakby tutaj strzelanie sprawiało jakąś przyjemnośc... Haha.
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
Dla ciebie przyjemnością są gry które od początku do końca poprowadzą cię za rączkę .
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Borderlands to największy crap tej generacji, więc proszę cię nie mów mi o tej grze. Fabuła, grafika, model strzelania, dialogi(?), przeciwnicy i liniowośc - to wszystko leży i kwiczy. Nie mów o tej grze.
grafika w tej grze przezyje jeszcze kilka ladnych latek a twoje "mario" w ktore pewnie grywasz i nie mozesz przejsc bez poradnika dawno zjelczeje. borderlands swietna gierka i jak sie nie znasz to nie komentuj


Duke nukem jest gra ktora co prawda moglaby zostac wydana z 5 lat temu ale to nie zmienia faktu ze i tak bardzo chetnie pogram - duke to duke, kazdy kto gral w pierwsza czesc z wielkim bananem na twarzy musi zagrac w te czesc. a recenzje jakis bubkow ktorzy maja inne gusta niz ja w ogole mnie nie obchodza.
pozdro
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Temat o DNF , a tu kłótnia o borderlands... :)

Co do samego Duke,to nie spodziewałem się czegoś lepszego ,ostatnie info o grze w ogóle mnie nie interesowały,dla mnie to może być shit roku.
 

Toxic1997

Użytkownik
Użytkownik
Dla jednych gra roku, dla innych crap roku tak więc zdania są podzielone. Co do Borderlands to gra jest dobra, a jak ty K0TAKU grasz w jakieś Muminki to się nie wypowiadaj bo się kompromitujesz...
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Ale pojazd! Porównania do Mario i Muminków. Haha. Nic więcej nie napiszę, ale gratuluję inteligencji ;)
 

noner

Użytkownik
Użytkownik
Ale pojazd! Porównania do Mario i Muminków. Haha. Nic więcej nie napiszę, ale gratuluję inteligencji ;)
Prosze nie poniżaj się.Jeśli tobie się nie podoba to nie mów że to najgorsza gra ponieważ ma wielu zwoleników którzy w to ochoczo grają.Może poprostu ta gra jest dla ciebie za trudna -,-

A co duke nukem to jest nawet grywalna ale na dzisziejsze czasy jednak dlamnie jest to zamało aby miała ocene b.dobrej gry.
 

dm76

Świeżak
Świeżak
DNF to nie jest gra dla ludzi przyzwyczajonych do współczesnych trendów, CoDów itp
wydarzeniem samym w sobie jest jej wydanie a nie jaka ona jest... gracze, którzy byli nastolatkami gdy premierę miał doom1 pograją sobie z sentymentu i dla smaczków, bo akurat w DNF jest tego pełno, rozgrywka jest taka jaka była w grach 10-kilkanaście lat temu
młodzież i wieczni narzekacze nie znajdą w DNF absolutnie żadnych zalet

lepsze przyjęcie byłoby chyba, gdyby gearbox nie łasił się tak na kase i wydał duka za jakąś symboliczną kwotę
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
jamnik21, nie wiem ile masz lat, ale strzelam że jakieś 11-12. 'O gustach się nie dyskutuje' - tak jest poprawnie. 'Recezjancji' - nieźle się uśmiałem ;) To brzmi jak jakiś wysoki tytuł w kościele rzymskokatolickim:)
Ubliżasz innym użytkownikom, zarzucasz zachowanie 11sto latka, a sam zachowujesz się podobnie.

Próbujesz wmówić wszystkim, że skoro jakaś gra Ci nie leży, od razu jest beznadziejna. Chłopie. Trochę pokory.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Komu próbuje wmówic? Wyraziłem tylko swoją kulturalną opinię, to mnie żałośnie pocisneliście. Nie będę się kłócic czy Borderlands to gra fajna czy też nie, ja jej nienawidzę, TYLE w temacie.
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
KOTAKU thx ze sugerujesz ze mam 11 lat (mam 15 ale niech ci bedzie). kazdy ma inne zdanie.nawet widzisz te recenzje: 77% , 2/5 jedenmu sie spodobwalo a 2 juz nie. seria DNF jest klasykiem i mi sie akurat podoba.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ta dyskusja o Barderlands to śmiech na sali.
Nie moge pojąć dlaczego każdy fan ( fanboy ) Borderlands ostro jedzie po tych którym się gra nie podoba.
Ludzie jest wolność słowa i opinii i jeżeli jakaś gra sie komuś nie podoba to może o tym śmiało powiedzieć, a każdy o innym zdaniu powinien to uszanować.
Gra Borderlands jest jedną z najgorszych gier w jakie grałem i jedną z najsłabszych gier dekady. To moje zdanie, które w waszych oczach powinno wyglądać tak :
Gra Borderlands jest według mniejedną z najgorszych gier w jakie grałem i jedną z najsłabszych gier dekady i jest to moje czysto subiektywne zdanie
Więc skończcie sie napinać wyzywać bo suma sumarum gra nie jest super łądna ani brzydka, prosta czy jakaś fest trudna i jeżeli ktoś gra w inne gry to wcale nie jest gorszy.

Co do DNF to jego czas przeminął dawno przed jego premierą i dziś to już nie ta kultowa gra. Zwykły średniak na rynku
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom