Duże zainteresowanie Xbox One w Chinach - po konsolę ustawiały się nawet kolejki!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Microsoft wystartował 29 września ze sprzedażą Xbox One w Chinach. To pierwszy oficjalny "launch" konsoli w Państwie Środka od 14 lat. Okazuje się, że platforma giganta z Redmond cieszyła się sporą popularnością - znacznie większą niż w Japonii!

Xbox One dostępny był na starcie w 4000 różnych sklepów, rozsianych w 37 miastach Chin. W przeciwieństwie do Japonii, gdzie można powiedzieć, że gracze kompletnie olali temat premiery nowego sprzętu, Chińczycy naprawdę podekscytowali się premierą nowej konsoli stacjonarnej. Przed największymi sklepami ustawiały się nawet kolejki zainteresowanych osób. W galerii poniżej możecie sprawdzić zdjęcia z Szanghaju.

Wg pierwszych szacunków Microsoftowi udało się sprzedać Chińczykom w pierwszych 2 dniach 100 tysięcy sztuk nowej konsoli, co oznacza prawie 3 razy lepszy wynik, niż w Japonii.

























 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poczekamy na info jak konsola MS radzi sobie na nowych rynkach, ale mam przeczucie, ze zaczyna sie rozpedzac i Sony bedzie mial powaznego konkurenta.
 

mesiash91

Xbox One
Xbox One
Czy mi się wydawało czy mieli Bundla z trzema grami?
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy mi się wydawało czy mieli Bundla z trzema grami?
Tak to wygląda. Wydaje mi się, że jest tam Forza 5 i Fighter Within - co pasuje do zestawu z Kinect. Nie wiem co trzecie.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Czekam tylko na śmiech tych pseudo znających się hejterków z buziami pełnymi maminego budyniu którzy twierdzili że SONY będzie miało lepszą sprzedaż i w ogóle ach i och.
Zobaczymy jak wyjdzie zestawienie sprzedaży konsol pod koniec 2015 roku
 

piccolo

Banned
One ma szansę się jeszcze wybić, będzie przerabialna to będzie bye bye ps4. I powtórzenie sukcesu 360, jakoś mi się nie widzą na One takie badziewne jakieś japońskie gry jak na ps3/ps4.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
One ma szansę się jeszcze wybić, będzie przerabialna to będzie bye bye ps4. I powtórzenie sukcesu 360, jakoś mi się nie widzą na One takie badziewne jakieś japońskie gry jak na ps3/ps4.
Hehe żeby PS4 nie przerobili bo wtedy ludzie zapomną co to One...;) Z resztą to typowe gówniarskie myślenie, nie wszyscy ściągają gry bo nie potrafią zarobić:)
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Xbox One jeszcze wcale nie jest przegrany. A japończycy to normalne, że kupują swój rodzimy sprzęt a nie sprzęt ich odwiecznego wroga z USA.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na chwilę obecną jszt przegrany. Tylko jakiś system seller może to odmienić a tego na razie nie widać...
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na chwilę obecną jszt przegrany. Tylko jakiś system seller może to odmienić a tego na razie nie widać...
Sa przeciez system seller'y Forza 5/FH2 a na horyzoncie (i na gwiazdke) jest Sunset Overdrive i Halo. To Sony w tej chwili nic nie ma.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sa przeciez system seller'y Forza 5/FH2 a na horyzoncie (i na gwiazdke) jest Sunset Overdrive i Halo. To Sony w tej chwili nic nie ma.
Dla mnie żadna z tych gier nie jest system sellerem. Nie lubię halo ale ono może nim będzie. Reszta to raczej słabe system sellery.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dla mnie żadna z tych gier nie jest system sellerem. Nie lubię halo ale ono może nim będzie. Reszta to raczej słabe system sellery.
Dla Ciebie tak. Ja znam osoby (wliczajac siebie), ktore kupiły XO przede wszystkim dla Forzy i Halo, a takze takich ktorzy planuja dla Sunset. Druga sprawa, ze uslugi, ktore rozbudowuja + Kinect (chociaz nie jestem akurat za tym) dla wielu sa dobrym argumentem do zakupu konsoli.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dla Ciebie tak. Ja znam osoby (wliczajac siebie), ktore kupiły XO przede wszystkim dla Forzy i Halo, a takze takich ktorzy planuja dla Sunset. Druga sprawa, ze uslugi, ktore rozbudowuja + Kinect (chociaz nie jestem akurat za tym) dla wielu sa dobrym argumentem do zakupu konsoli.
Gdybym nie grał w fm3, 4 i horizon to może bym się nią jarał. Niestety gra nudna jak flaki z olejem i nie ma mowy bym zagrał w nowego motorsportsa ever. Co do kinekta to też świetnie wygląda w teorii a w praktyce bieda. Mam kinect na x360 i grałem na nim tylko jedną grę bo nie ma więcej ciekawych. Może coś się ruszy z nowym kinektem ale wątpię. Za mała kasa do wzięcia by szychy robiły na to gry.
 

zawiejos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poprzednie motorsporty były nudne, masz rację, ale teraz to bardziej szukasz wymówki, by konsoli nie kupić. Forza 5 i H2 to zupełnie inna liga. Jakbyś zagrał to byś zrozumiał.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poprzednie motorsporty były nudne, masz rację, ale teraz to bardziej szukasz wymówki, by konsoli nie kupić. Forza 5 i H2 to zupełnie inna liga. Jakbyś zagrał to byś zrozumiał.
Gram w fm2 i jest dobra ale motorsportsa nie tknę już nigdy. Do dzisiaj mam fm3 na 30% ukonczoną a fm4 na 10%... To gra na 15h a wyścigów (ciągle tych samych) jest w niej na 150h! Mocno z tym przesadzili. Wymówki nie potrzebuję bo mam inna - mam mocnego pieca do nowych hitów a do reszty xboxa :)
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Sa przeciez system seller'y Forza 5/FH2 a na horyzoncie (i na gwiazdke) jest Sunset Overdrive i Halo. To Sony w tej chwili nic nie ma.
Sony ma The Last Of Us Remastered. Mam znajomych, którzy kupili tą konsolę dla tej gry. A na razie na horyzoncie są dwa wypaśne exclusivy czyli Residento podobny The Order 1886 i Dark Soulo podobny Bloodborne. No i wyścigi The Club.
 

Do góry Bottom