Duzy problem

BERCIQ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.Mam duzy problem.Konsola jest nowa,jest zapalona lampka w zasilaczu a konsola nie chodzi.Co sie moglo stac?
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze kontrolka w zasilaczu zawsze sie swieci jak jest on do pradu podlaczony.
A moze opisz dok problem ??
Podłączyłeś konole i jak pierwszy raz probowales odpalic zero reakcji taak ???
Jak sa problemy do 24 dni mozesz w miejscu gdzie kupiles wymienic na nowa a potem juz tylko gwara z MS.:D
 

maciek14-22

Banned
Użytkownik
A włączyłeś konsolę??? Lampka na zasilaczu zaesze się pali jak jest podłączony zasilacz do prądu ;)
 

Shadow Rox

Użytkownik
Użytkownik
Może inaczej... na zasilaczu pali się zielona czy pomarańczowa lampka ?? :D Jak pomarańczowa to naciśnij przycisk na xboxie z przodu to się włączy :D a jak zielona i konsola nie reaguje sprawdź czy wtyka weszła do końca... Jak to nic nie pomaga to tylko gwara lub zwrot uszkodzonego sprzętu do sklepu...
 

BERCIQ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na zasilaczu jest pomaranczowa lampka,konsoli nie da sie wlaczyc
 

BERCIQ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dokladnie jest tak ze po kupnie konsoli pogralem godz w fife,wylaczylem konsole i juz sie jej nie da wlaczyc
 

senor

Banned
Użytkownik
Wlaczales guzikiem na padzie?
 

BERCIQ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wlaczalem na padzie i konsoli i nic sie nie dzieje
 

maciek14-22

Banned
Użytkownik
A podociskałeś wszystkie kable przy zasilaczu i konsoli? Jak to nie pomoże to pozostaje tylko zwrot do sklepu :(
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Ja dzisiaj mialem taki problem, no kabel od zasilacza do konsoli nie stykał, podlaczylem konsole pod monitor (gniazdko też zmieniłem) i za pierwszym razem się włączyła, wziąłem konsolę spowrotem pod telewizor i też za pierwszym razem odpaliła ;)
 

BERCIQ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to w takim razie musze oddac konsole do sklepu
 

Do góry Bottom