Dwa nowe zwiastuny Medal of Honor: Warfighter!

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Nowe zwiastuny !​



Premiera Medal of Honor: Warfighter w Polsce datowana jest na 25 października 2012 roku. Gra trafi na PC, Playstation 3, Xbox 360, Wii U i Playstation Vita.

Źródło:
Gamer.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Zabawne jak w pierwszym filmiku Pan mówi o tym jak to trzeba współpracować i widzimy urywki ładnych akcji tego teamu. Czy ktoś myśli że w grze naprawdę ludzie będą tak współpracować? I mean - AŻ TAK? Po takich właśnie błahostkach mam nieodparte wrażenie że EA celuje do większej ilości bachorów tyle że to nieźle maskują.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
WiiU i PS Vita? Dafuq ?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
coś mi się zdaje że będzie bez rewelacji, choć mam nadzieje że nie ile można katować MW3
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dla mnie moh zawsze był i chyba zawsze będzie typowym średniakiem, którego jedynym celem jest wyjść, zrobić chwilę szumu i zgasnąć niczym cala masa tych średniaków, ktore nie wiadomo po co wychodzą..
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
dla mnie moh zawsze był i chyba zawsze będzie typowym średniakiem, którego jedynym celem jest wyjść, zrobić chwilę szumu i zgasnąć niczym cala masa tych średniaków, ktore nie wiadomo po co wychodzą..
Polecam Medal Of Honor Allied Assault i misję na Omaha beach, nikt nigdy w tamtych czasach nie stworzył takiej atmosfery... Chyba do dziś dzień nie widziałem lepszej akcji ;)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kamileqKSP

Banned
Ja tam nie oczekuję żeby to było jakieś ekstra. Medal to medal i zawsze mi się podobał ;)
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Polecam Medal Of Honor Allied Assault i misję na Omaha beach, nikt nigdy w tamtych czasach nie stworzył takiej atmosfery... Chyba do dziś dzień nie widziałem lepszej akcji ;)

Pamiętam.
Gdy doszedłem do tej misji, grałem w nią w kółko. Jedna z najlepszych misji w całej grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie, to jedynie 2 części MoHa mi się baaaardzo podobają. Mianowicie 2 pierwsze części na PSX'a. Klimat tej gry jest po prostu niezastąpiony, żaden inny MoH im nie dorówna ;)


A co do tych obu trailerów, żaden mnie nie przekonuje do tej gry niestety...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do góry Bottom