Dwa problemy z GTA IV !! help !! plx !!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Pierwszy problem jest odnośnie tego tematu :confused:
http://x360iso.org/grand-theft-auto-iv-gta-iv/2166-sposob-na-tekstury.html
Zrobiłem to u siebie i tekstury mi sie kompletnie zwaliły :confused: pogorszyło się i nie wiem co mam teraz zrobić bo w tamtym temacie nie jest to jasno powiedziane :confused: Ponownie wykonałem to co tam napisali i tak jest popsute :confused:
Prosze o pomoc ;)

Drugi problem to wrzucenie GTA na dysk !!! Jak to sie robi co mam wykonać żeby działało mi z dysku bez płyty i czy to wogule możliwe ??

Prosze adminów żeby nie usuwali tego tematu lub żeby przekierowali mnie do innych z odpowiedziami na moje problemy ;) Dzięki wielkie z góry ;)
 

MiSzCzU

Użytkownik
Użytkownik
1.Nie wiem
2.Musisz włożyć płytę z grą do napędu, najechać na jej ikonę w dahboardzie i nacisnąć "Y".
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Bez płyty w napędzie nie zagrasz!
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki ale w końcu moge czy nie mogę , zaraz sprawdze czy sie uda metodą MISZCZA ?? PLX o odpowiedź na pytanie 1
 

pawel92g

Użytkownik
Użytkownik
Musisz mieć nowego dasha. Gdy będziesz miał płytkie w napędzie i będziesz w dashu klikasz "Y" : zgraj na dysk. Ale jak grasz to i tak płytka musi być w napędzie.

Jak nie rozumiesz to są poradniki jak zgrać grę na HDD.
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Mam nowego dasha ;) zrobił mi sie jak podłączyłem X'a do neta ;) Ale to jest bez sensu !! Po jakiego ch...ja wwalać gierke na dysk skoro i tak trzeba mieć ją w napędzie podczas grania ;) DEBILIZM ;)

Dzięki
_____________________
PLX o odpowiedź na pytanie 1. ;)
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po to żeby konsola ciszej chodziła? Po to żeby laser w napędzie się aż tak nie zużywał?
Po to żeby były szybsze loadingi?
Jak by nie trzeba było mieć pyty w napędzie to wystarczyło by mieć jednego oryginała, zainstalować go i sprzedać, zainstalować go i sprzedać.... i tak w kółko... potem mieć 10 gier oryginalnych na dysku...
Dla nas to by było fajne ;) Ale dla microsoftu nie :p
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Dobra ale odp na pyt 1 plx :d
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dobra ale odp na pyt 1 plx :d
http://x360iso.org/search.php

plx

btw. zobaczę JESZCZE JEDEN temat "GTA I TEKSTURY" to podaruje 48h bana ! Ile tak można ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom