Pierwsza bardzo dobra informacja dla posiadaczy konsol Microsoftu. XBL bez wątpienia idzie w stronę PS+, oferując darmowe gry.
Użytkownicy posiadający konto Gold na XBL będą co miesiąc na wzór usługi PS+ otrzymywać darmowe gry. Pierwsze, zapowiedziane na lipiec tytuły to Halo 3 i Assassins Creed 2. Widać, że Microsoft uczy się od konkurencji, oferując podobnie jak Sony darmowe gry do pobrania z sieci. Bardzo doby ruch. Czekam z wypiekami na zapowiedzi kolejnych hitów.
Źródło: Nowa aktualizacja XBL dla posiadaczy Xboxa 360! Będą "darmowe" gry - Aktualności - PPE.pl - PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 - Portal PSX Extreme