Dwie darmowe gry w miesiącu dla abonentów Xbox Live Gold

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik




Pierwsza bardzo dobra informacja dla posiadaczy konsol Microsoftu. XBL bez wątpienia idzie w stronę PS+, oferując darmowe gry.

Użytkownicy posiadający konto Gold na XBL będą co miesiąc na wzór usługi PS+ otrzymywać darmowe gry. Pierwsze, zapowiedziane na lipiec tytuły to Halo 3 i Assassins Creed 2. Widać, że Microsoft uczy się od konkurencji, oferując podobnie jak Sony darmowe gry do pobrania z sieci. Bardzo doby ruch. Czekam z wypiekami na zapowiedzi kolejnych hitów.


Źródło: Nowa aktualizacja XBL dla posiadaczy Xboxa 360! Będą "darmowe" gry - Aktualności - PPE.pl - PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 - Portal PSX Extreme



 

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie naprawdę fajnie popieram ten pomysł :D
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Wkońcu przejrzeli na oczy, duży plus, oby więcej takich pomysłów i rozwinięcie idei na xOne. ;)
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Takie tam zerżnięte od SONY (PlayStation Plus)
 

Remix27

Banned
Dcl mogli dac lub gry arcade. I bez golda.
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze coś.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Takie tam zerżnięte od SONY (PlayStation Plus)
nic nie jest zerzniete bo gold byl od poczatku, a teraz dodaja tylko jakis bonus przynajmniej... gry za darmo ale Polacy i tak musza narzekac

aha, obecnie jest tez Fable III za darmo dla ludzi z goldem
 

Angle

Użytkownik
Użytkownik
Świetny news. AC II już mam, ale Fable III chętnie pobiorę sobie na dysk twardy konsoli. :)
 

dziarkos14

Banned
No na prawdę niezłe posunięcie z ich strony, jestem na tak:)
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego tez wlasnie mialem przejsc na ps'a, ale jednak ostane przy klocku mimo tego platnego abonamentu. Z tym ze ps+ tez jest platne wiec wychodzi na to samo.

w koncu cos madrego <3.
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda tylko, że wybrali te gry :p AC 2 przeszedłem 3 razy, a Halo 3 chyba z 50 :p z obu gier wszystkie achievementy...
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
No to jutro lecę kupić GOLD-a i pobieram FABLE III. AC II jak i HALO 3 mam w wersjach "pudełkowych". Co nie zmienia faktu że jestem zadowolony z takiej postawy M$ i mam nadzieje że ta "opcja" nie zaniknie po jednym miesiącu. : )
 

rikamaru

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda tylko, że wybrali te gry :p AC 2 przeszedłem 3 razy, a Halo 3 chyba z 50 :p z obu gier wszystkie achievementy...

W końcu trafi Ci się tytuł którego nie ograłeś :p Dobry ruch Microsoftu, trzeba kupić Golda :D
 

Kicający Ogórek

Użytkownik
Użytkownik
Jak mogę pobrać teraz Fable III ?
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Takie tam zerżnięte od SONY (PlayStation Plus)
ha Ha ha co zerzniete? SONY dalo tylko kilka gier za to ze zhackowali im network wiec nalezalo sie graczom, a tutaj ms daje gry z wlasnej woli :)
 

darudek_ek

Użytkownik
Użytkownik
ha Ha ha co zerzniete? SONY dalo tylko kilka gier za to ze zhackowali im network wiec nalezalo sie graczom, a tutaj ms daje gry z wlasnej woli :)
Od ponad roku w PS+ masz 4-5 gier za free w miesiący, więc chrzanisz. Akurat darmowe gry w X1 to pomysł zerżnięty od Sony, bo ludzie bardzo narzekali, że płacą abo za nic.
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
W końcu otwierają oczy.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

Kicający Ogórek

Użytkownik
Użytkownik
Fable III do pobrania , jest tylko w wersji demo , czy pełną wersje też można pobrać ?
 

DzaceQ

Użytkownik
Użytkownik
Pelna

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

Kicający Ogórek

Użytkownik
Użytkownik
A jeżeli posiadam liva z darmowych kodów od Japonów to też to mogę pobrać? Bo coś znaleźć nie mogę....

Czy może wystarczy kupno kodu na 2dni golda.
np:
KOD XBOX LIVE GOLD TRIAL 48H AUTO 5MIN PayU BONUS! (3300075721) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

Do góry Bottom