Dying Light 2 zapewni sporo atrakcji fanom kooperacji. Grę od początku do końca ukończymy ze znajomymi

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plTechland nie zmienia dobrych przyzwyczajeń i Dying Light 2 ponownie zapewni graczom mnóstwo zabawy w kooperacji. Twórcy w pewien sposób poprawią swój wynik z pierwszej odsłony, co na pewno zostanie dobrze odebrane przez graczy, którzy chcą poznać nową przygodę ze znajomymi.
Nadal czekamy na prezentację nowych materiałów z Dying Light 2, ale od czasu do czasu deweloperzy zdradzają szczegóły dotyczące produkcji. W ostatnich dniach Techland potwierdził skalę mapy oraz historii, a teraz menedżer społeczności Techlandu udzielił odpowiedzi na dwa ciekawe pytania.
Dying Light mogliśmy poznać w 95% w kooperacji (tylko początkowy etap musieliśmy rozegrać w pojedynkę) i kontynuacja poprawi ten rezultat. Według pracownika Techlandu – Dying Light 2 od początku do końca (100%) ukończymy z innymi graczami. Będzie to na pewno dobra wiadomość dla fanów, którzy zamierzają wyruszyć do nowego świata ze znajomymi.
Warto dodać, że Dying Light 2 nie otrzyma systemu budowania bazy – taka mechanika pojawiła się w jednej z plotek. Zamiast tego możemy mieć pewność, że w pozycji nie zabraknie klasycznych bezpiecznych lokacji, które odegrały istotną rolę w pierwszej części.
Niestety, nadal nie wiemy, kiedy dokładnie odbędzie się premiera Dying Light 2 . Według ostatnich informacji – pozycja ma trafić na rynek w 2021 roku.
 

Do góry Bottom