dying light polowanie na zboja problem

anih1

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam problem przy zadaniu pobocznym na xbox one w dying light.
Potrzebuje gnijaca watrobe od zboja wielkiego zarazonego bym stworzyl miksture i wypil ja w tedy będę miec mozliwosc robienia kolejnego zadania pobocznego problem w tym ze mialem gnijaca watrobe z innego zadania no i dalej ja dalhii by stworzyla ja więc nie szukalem po mapie zboja . Bo jak mialem to nie chcialo mi się szukac . Dalem jej dala mi plan i dala mi miksture wypilem ja zabily mnie zombiaki i powino byc tak ze dalhia chca kolejne zadanie . Ale czekam i czekam i nic . A problem jest w tym ze nawet na mapie nie maznaczonego terenu gdzie wystepuja zboje tak jak. W przypadku splinterow bo ich to mam oznaczonych. I chodze po wiosce i paru zboji spotkalem strazakow i tych wiekszych i nic zadnej watroby nie ma co mam zrobic ?
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeszcze raz po polsku. W czym problem?
 

anih1

Użytkownik
Użytkownik
W tym ze jak dalem dalhi gnijaca watrobe z innej misji od zboja . Potrzebuje kolejnej gnijacej watroby bo nie wiem czemu ale po wypiciu mikstury hia nie chce bym mogl robic u niej kolejne zadanie i niewiem czemu na mapie nie mam oznacnego obszaru wystepowania zbojow tak jak to maja inni . Dalem dalhi jedna gnijaca watrobe wypilem zabili mnie przeniezli z slumsow do starego miasta i wrocilem do slumsow by wykonac kolejna misje poboczna od dalhi ale nie ma opcji bym mogl robic * powinna byc bo miksture wypilem.a paru zbojow już pokonalem w pomaranczowym ubraniu i szarych spodniach i j zadnej gnijacej watroby nieznalazlem
 

Magnaat

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja mam problem z z hordą bozaka ktoś chętny pomóc?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja mam problem z z hordą bozaka ktoś chętny pomóc?
Z czym konkretnie? Bo ja grałam w z 2ma znajomymi i również polegliśmy haha :D Ale dodatek daje rade, podoba mi się ;-)
 

Magnaat

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dochodze kulo do zbirów i nie da rady dalej hehe :p
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
dochodze kulo do zbirów i nie da rady dalej hehe :p
My doszliśmy do takich dużych i nas też zmiotli :D Zaraz za skakaniem po wyzaczonych polach po drugiej stronie ^^
 

Magnaat

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
exactly tam gdzie ja mam problem :)
tam są takie butle wybuchające które po uderzeniu bronią się odpalają możemy wziąć i rzucić w tych bydlaków jak granatem :D raz mi się udało przejść ale powaliło mnie na następnym skakaniu w zielone pola :( przydała by się pomoc przy tym i przy osiągnieciu "Poliamoria" Musisz wykonać 5 zadań w trybie współpracy (kooperacji)
 

Do góry Bottom