Dylemat związany z Xbox one fat

Legion76

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie,
Otóż mam pewien dylemat dotyczący mojej konsoli Xbox one fat, po 4 latach dość intensywnego ale bez problemowego użytkowania konsoli moja konsola przestała działać - konsola jest martwa, gdy naciskam guzik z logiem Xboxa konsola wydaje tylko przytłumiony krótki dźwięk i nie włącza się, i otóż tutaj mój dylemat, ponieważ zastanawiam się czy jest dla mnie opłacalne oddanie konsoli do serwisu w celu przeprowadzenia napraw, ponieważ nie mam pojęcia ile kosztować może naprawa układu zasilania, i nie wiem jak długo konsola pociągnie po takiej naprawie, czy jest to opłacalne, czy po prostu lepiej odłożyć i kupić nowego xboxa. Bardzo chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat, i co uważacie za najlepsze rozwiązanie.

Pozdrawiam.

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej kupić nowego. Najlepiej XoneX. Przeszłość pokazuje, że konsol nie opłaca się naprawiać. Trochę pochodzą, a i tak padną.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tylko w przeszłości padały ze względu na wysoką temperaturę i kiepską cynę, tutaj co się możne popsuć, dysk, zasilacz ? Magnetowid ma dobrą cyrkulację powietrza co przekłada się na poprawne chłodzenie i nie osiąga wysokich temperatur a wysokie rozbieżności powodują mikropęknięcia połączeń i uceglenie sprzętu.

Ja zacząłbym od sprawdzenia konsoli na innym zasilaczu, jak masz ochotę zobacz czy podmiana dysku coś zmieni a jak nie to nie baw się w serwisy tylko kup nową czy używaną S lub X zależnie jak imasz budżet :) Jak weźmiesz X to spokojnie jeszcze 2 lata na niej pograsz a jak S to może być słabo z optymalizacją za kilka miesięcy gdy to wyjdzie kolejna generacja.

Do góry Bottom