Dynamiczny materiał ukazuje magie i starcia z Final Fantasy XV

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Długo musieliśmy czekać na jakikolwiek materiał z Final Fantasy XV, ale dzisiaj możemy spojrzeć na prawdziwą bombę. W Sieci wylądował materiał ukazujące magiczne możliwości bohaterów!

Square Enix na pewno przygotowuje kilka bardzo mocnych materiałów z Final Fantasy XV na E3 2016, ale jeszcze przed tą imprezą otrzymaliśmy ciekawy film. Redakcja IGN zaprasza na krótki, ale za to bardzo intensywny materiał przedstawiający możliwości herosów.

Nie jest wielką tajemnicą, że pojedynki w pozycji Japończyków będą bardzo efektowne. Już pierwsza wersja demonstracyjna pokazała, że Square nie oszczędzało na efektach wizualnych i podczas pojedynków będziemy świadkami wyśmienitej akcji.

Poniższy film jest w zasadzie tego potwierdzeniem. Niezależnie od przybranej taktyki (walka skoncentrowana na broni lub magii) możemy szykować się na szybkie i ładnie wyglądające walki. Na materiale jedynie zabrakło mi ostrego zakończenia… Przywołanie wielkiej bestii i zmiażdżenie wszystkich oponentów? Niestety, na takie przyjemności musimy jeszcze zaczekać.

Final Fantasy XV zadebiutuje na rynku 30 września.


 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Świetne tylko dla tej gry żałuje ze zmieniałem xone na pc ;/
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Już nie mogę się doczekać.Grafika w tej grze zapowiada się rewelacyjnie.
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Te ff schodzi na psy gdzie te final fantasy 7 remake....
 

Do góry Bottom