Dysk 20gb starczy?

freetag

Banned
Chciałem się zapytać czy 20 gb dysk wystarczy na demka, ewentualnie dlc? Ile przeważnie waży jedno demko nowej gry? Coś koło 1 gb? I czy jest duże różnica pomiędzy graniem z dysku, a z płyty?
 

ziomal432

Użytkownik
Użytkownik
czy 20 gb dysk wystarczy na demka, ewentualnie dlc?
1 demo waży ok. 1gb, z DLC bywa różnie, od zestawów broni, aż po duże dodatki do gier (np. GTA The Ballad of Gay Tony - ok. 2gb).

I czy jest duże różnica pomiędzy graniem z dysku, a z płyty?
Duża, gdy gram z płyty, to słychać nieprzyjemny szum z napędu, ja bym nie potrafił grać bez dysku.... lecz na dysku 20gb zmieścisz tylko 2 gry - po ok. 7gb. Ja bym polecił ci kupić dysk 60gb, albo 120gb.
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
demka ważą max do 1GB, jeżeli nie będziesz chciał instalować gier na dysku to starczy :) ewentualnie jak masz pendriva np.: 4GB to możesz go podpiąć pod xboxa i skonfigurować go, żeby działał jako dysk i na niego ściągać demka :)
 

freetag

Banned
No właśnie się zastanawiam czy nie kupić 60gb, ale to już spory wydatek. Naprawdę płyta tak bardzo głośno chodzi w tym napędzie?
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
raz, że głośni chodzi, a dwa napęd oraz płyta szybciej się zużywa :)
 

Symon149

Użytkownik
Użytkownik
No trochu burczy , ja tam mam 20 gb i mi spokojnie starcza na savy,dema i takie tam, jeżeli masz sporo gierek to lepiej zainwestuj w ten 60 gb bo na tą 20tkę zainstalujesz tylko 2 gierki.
 

TaZz639

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie bardziej opłaca się zainwestować w większy dysk(zmieścisz więcej gierek), bo po prostu ekonomiczniej jest kupić większy.
 

freetag

Banned
No chyba się zdecyduję na 60gb, jeżeli ktoś ma do sprzedania niech pisze priva. Temat do zamknięcia.
 

Polaczek2009

Użytkownik
Użytkownik
Sam mam 20gb od roku i nie widzę sensu aby zmieniac bo ja osobiscie nie gram w 10 naraz wiec nie musze miec ich wszystkich na raz na dysku zawsze mam jakies 10 gb wolnego miejsca
 

pele321

Użytkownik
Użytkownik
pamiętej ze jak kupujesz 20 GB to pamięci na np.gierki masz ok 15 GB bo te 5 gb zajmuja jakieś pliki systemowe.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Masz 13GB.
Dysk 20GB teraz to troche malo, tak sie mowi ze tyle starczy ale przychodzi co do czego to jak sie zacznie grac z dysku nie bedzie sie chcialo grac z plytki, z halasem.
 

Suchjy

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, lepiej odrazu zainwestować w coś większego... Bo potem będziesz i tak chciał to zmienić... bo będziesz grał w parę dni..
 

dancemakabre

Świeżak
Świeżak
mi 20gb starcza, instaluje jedna gre - przechodze - usuwam instaluje kolejne, proste:)
 

<LOLO>

Banned
Tez tak chce zrobić ale tak jak trudno znaleść dobrą tanią konsole jaki dobry tani dysk :)
Gram , przechodzę , kasuje . . .
 

Do góry Bottom