Dysk a ban.

Gr3atPip0

Świeżak
Świeżak
Czy jeśli konsola ma bana, a kupilo się do niej dysk twardy, to wyskoczy komunikat ze konsola jest zbanowana ? bo mojemu kumplowi nie dziala dysk a konsolka raczej bana nie ma.
 

szamanxd

Użytkownik
Użytkownik
Tak, jak konsola ma bana a podłączysz się do neta to wyświetli się odpowiednia informacja. A dysk może nie działać z kilku powodów, najbardziej prawdopodobne to zepsuty dysk lub źle podłaczony.
 

Gr3atPip0

Świeżak
Świeżak
Nie pytam tylko, czy jeśli jest ban (kolega ma konsole pożyczoną to nie wie) to pojawi się że dysk nie działa z tego powodu ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jak sam napisałeś: konsolka RACZEJ bana nie ma.... Internet normalnie działa koledze?
 

Gr3atPip0

Świeżak
Świeżak
Kolega nie ma jak sprawdzić, zresztą ja piszę tylko o tym.
Czy podłączając dysk do zbanowanej konsoli wystąpi jakiś błąd ? Czy po prostu nie będzie działał ?
 

szamanxd

Użytkownik
Użytkownik
Nie, będzie działał normalnie dopóki nie podłączysz konsoli do neta. Bo wtedy automatycznie banuje dysk i trzeba go potem odblokowywać. :D
 

Davvido

Banned
Ale jeśli już jest zbanowana to przy próbie nagrania gry na dysk pojawi się komunikat, że ta opcja jest zablokowana. Tak możesz sprawdzić.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jednak jeżeli konsola ma już bana to dysk będzie działał ale nie da się na niego instalować gier
 

Haski

Użytkownik
Użytkownik
to ja się podłącze do pytania. Przyjmując że na codzień gram z dyskiem, ale w pewnym momencie zachciało mi się sprawdzić XBL co to i czy fajne :). Podpinam się do neta ale bez dystku już i tak gram cały czas. Konsola dostaje bana, już nie wchodze więcej na XBL, podpina znów swój dysk i gram offline. Czy coś się stanie wtedy z dyskiem?
 

Davvido

Banned
Tak, bo to konsola jest banowana, a nie sam dysk. Nieważne kiedy i jaki podepniesz - jeśli masz bana to nie będzie działać.
 

Haski

Użytkownik
Użytkownik
nawet jak np kupiłbym nowy dysk? Tzn nie posiadam oryginalnego dysku tylko ten zwykły komputerowy on chyba nie jest jakoś opisany kluczem który go wiąże z konsolą....
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Zablokowany jest dostęp w konsoli! Nie ma znaczenia jaki dysk! Dostajesz warna bo zadajesz KOLEJNE pytanie na które jest już masa odpowiedzi na forum
 

Do góry Bottom