Dysk bez srebrnego wykończenia-podrobka???

zad

Świeżak
Świeżak
Witam, kupiłem ostatnio z allegro dysk i okazało sie że nie ma on dookoła tego srebrnego wykończenia, czy to oznacza że jest podrobiony? Plomby ma niby oryginalne microsoftu :D

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dysk bez srebrnego wykończenia-podrobka???

no właśnie tez mnie dziwiło że niektóre mają srebrne boki a drugie nie
może w nowych konsolach (falcon) dają już bez srebrnych wstawek żeby ciąc maximum koszty ? bo ja kupiłem nowego falcona 65mn PREMIUM i mam dysk cały szary a patrzyłem na allegro i na oferty używanych starych (90mn) xboxów to tam dyski były ze srebrną wstawką

moim zdaniem M$ tnie po kosztach i w nowych dyskach nie montuje "zbędnych" wstawek choc przyznam że wolałbym ze wstawką bo ładniej się prezentuje :))

zad

Świeżak
Świeżak

moę masz racje kolego, co fakt ot fakt ze ze srebrym by wygladał lepiej no ale cena atrakcyjna było to żal nie brać :)

WReki

Użytkownik
Użytkownik

heh... teraz ja tez mam premium z falconem i dysk niema tego srebrnego czegos :p ale zauważyłem że stare konsole miały plastic na tej wysuwanej szufladzie od napędu ale zato miały sreberko na tym od dysku :p

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik

srebrną tacke od napędu mają tylko i wyłącznie PREMIUM
nie ważne czy stare 90mn czy nowe

plastik mają tylko core i arcade ;)

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

mateusz_gosc napisał:
srebrną tacke od napędu mają tylko i wyłącznie PREMIUM
nie ważne czy stare 90mn czy nowe

plastik mają tylko core i arcade ;)
Coś Ci się pomieszało. PREMIUM tylko i wyłącznie mają dyski, a nie plastik czy coś tam.

cux

Użytkownik
Użytkownik

Chyba go nie zrozumiales. Chodzilo mu o panel z tacki od DVD-Premiumy maja srebrny. ;)

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik

Qurcze właśnie spojrzałem na konsole i faktycznie nie ma tego srebrnego czegos ???

Mam falcona

cux

Użytkownik
Użytkownik

Ja tez mam dysk bez srebrnego obicia i co z tego? A kupilem osobnp, bo do Arcade dodaja jedynie memorke. I na pewno nie jest to podrobka,po prostu leca po kosztach i juz. Co Wam to przeszkadza? :eek:

Do góry Bottom