Dysk czy sie opłaca

Maik

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie a mianowicie kupić dysk czy nie. Połączenia z internetem nie mam ciągle tylko gdy pojadę do siostry. U mnie niestety niema możliwości założyć ale nie chce tutaj tego tłumaczyć. podam trzy nurtujące mnie problemy

1.czy opłaca się kupić dysk dla Demek? (Wpadam do siostry zgrywam trochę demek i wracam do domu)

2.Gram na grach oryginalnych (jak zainstaluje grę na dysk będzie to duża różnica np. więcej fps 0 doczytywania tekstur GTA IV :p ja ogólnie jak gram z płytki to wszytko mi śmiga ładnie bez zwiech ani zwolnień animacji przynajmniej ja tego nie dostrzegam kiedyś grałem na słabym kompie i zawsze minimalne detale i mała rozdzielczość a tu to dla mnie Cudo wszytko chodzi płynnie)

3. Dodatki do gier z Marketplace (chodzi o to że jak nie posiadam dysku to mogę pożegnać się z dodatkami np. GTA The Lost and the Damned brak dysku brak zgrania dodatku na dysk za M$ points)

P.S prosiłbym o wypowiedzi na temat a nie coś typu taki temat był lub inne tego rodzaju.
 

Kkekeke

Banned
Użytkownik
Warto jeśli będzie cie stać na MSP (Microsoft Point/ts), ale jeśli już miałbyś kupować to 120 albo 60 GB, bo z 20 będziesz niezadowolony.
I zależy czy chcesz kupić sobie rower i na nim jeździć czy kupić dysk i grac w GTA IV.
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście to nie wyobrażam sobie xboxa bez dysku. Sam posiadam 60 GB, mam zainstalowane na nim parę gier(konsoli w ogole wtedy nie slyszysz, bo chodza tylko wiatraki). Kazde bardziej godne uwagi demo sciagam, niektóre potrafia odradzic mi posiadanie danej gry i na odwrót.

No i jest masa gier Arcade za M$ pointy które po prostu opłaca się kupić i zapewniają dużo godzin rozrywki.

Kup dysk nie pożałujesz, jednak odradzam 20 GB, 60 dla mnie wystarczający(jak narazie :>)
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
kiedyś grałem na słabym kompie i zawsze minimalne detale i mała rozdzielczość a tu to dla mnie Cudo wszytko chodzi płynnie)
Heh miałem to samo :)
A dysk kup bo się opłaca, zawsze lepiej go mieć niż nie mieć :)
 

ventrue

Użytkownik
Użytkownik
Plusy:
+Cisza
+Nie rysują się płyty
+GTA IV naprawdę chodzi płynniej i nie doczytuje tekstur (niektórzy twierdzą, że to nieprawda, ale sprawdziłem organoleptycznie:D)
+Jak wspominali poprzednicy - zawartość XBLA - dema, triale...
+miejsce na aktualizacje konsoli - nie zapychasz karty awatarami, masz więcej miejsca na save'y :)
 

xboxik

Banned
Użytkownik
1.czy opłaca się kupić dysk dla Demek? (Wpadam do siostry zgrywam trochę demek i wracam do domu)
Dla demek nie, bynajmniej dla mnie, ale skoro tobie przydaja sie dema to warto.
2.Gram na grach oryginalnych (jak zainstaluje grę na dysk będzie to duża różnica np. więcej fps 0 doczytywania tekstur GTA IV :p ja ogólnie jak gram z płytki to wszytko mi śmiga ładnie bez zwiech ani zwolnień animacji przynajmniej ja tego nie dostrzegam kiedyś grałem na słabym kompie i zawsze minimalne detale i mała rozdzielczość a tu to dla mnie Cudo wszytko chodzi płynnie)
Naped nie bedzie czytal z plyty i nie bedziesz mial zadnych doczytow, nie niszczy plyty.
3. Dodatki do gier z Marketplace (chodzi o to że jak nie posiadam dysku to mogę pożegnać się z dodatkami np. GTA The Lost and the Damned brak dysku brak zgrania dodatku na dysk za M$ points)
Tak

W ogole to m.in na dysku mozesz miec Emulator Xbox i wiele ciekawych tytulow odpalic z tej starszej konsoli ;).
P.S. Sam mam zamiar kupic dysk ;) :p
 

Maik

Użytkownik
Użytkownik
Ok Zamykam wszystko już wiem :)
 

Do góry Bottom