dysk do slima

XgameX

Użytkownik
Użytkownik
dysk do slima to ten sam co do laptopa? np w media mark kupie dysk? nie chce dużo kasy wydawać to 60gb starczy mi.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Możesz używać nawet pena jeśli chcesz. Wsadzasz cokolwiek na usb i formatujesz pod xa w konsoli.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
dysk do slima to ten sam co do laptopa? np w media mark kupie dysk? nie chce dużo kasy wydawać to 60gb starczy mi.
Do Slima każdy dysk twardy pasuje tylko przy przeróbce rgh. Jeśli jej nie masz to ten dysk nie zadziała.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jak kolega wyżej napisał jeżeli nie masz RGH to nie każdy dysk 2.5 będzie wykrywany przez konsole. Dyski jakie pasują do konsoli oczywiście po za oryginalnymi to:

- WD Scorpio Series BEVS/BEAS
- WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT/BPVT
- WD Scorpio Black Series BEKT/BJKT
- WD VelociRaptor Series
- WD AV-25 Series BUDT

Oczywiście po wgraniu odpowiedniego fw pod dany dysk
 

Angel_

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Użytkownik
Możesz używać nawet pena jeśli chcesz. Wsadzasz cokolwiek na usb i formatujesz pod xa w konsoli.
A daloby rade wytlumaczyc laikowi jak to zrobic? :) I np taki 16 GB pen zmiescil by ile, jedna dwie gry? Mam 4GB dysk i to cos nie miesci zupelnie nic procz aktualizacji
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Wkładasz pendrive do konsoli (oryginalna konsola obsługuje do 32GB na USB), wyskakuje okienko, konfigurujesz z Xboxem i możesz korzystać jak z dysku

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk
 

Angel_

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Użytkownik
Kurcze nie raz podlaczalam pena do pudelka zeby sluchac muzyki czy filmy ogladac, nie przypominam sobie , zeby wyskakiwalo jakies okienko konfiguracyjne :(
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Nie pamiętam dokładnie jak to tam było, bo mam rgh...
Jak nie ma nic, to trzeba wejść w ustawienia tam pamięć i nacisnąć na pendrive, dalej juz poprowadzi Cie konsola

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak wyżej. Ustawienia->pamięć masowa->dysk zewnętrzny->formatuj
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
jak wsadzi pena 16gb to jedna gre zainstalujesz sobie bo nigdy nie masz tych 16gb po sformatowaniu konsoli no moze 2gry po 7gb :p
 

Do góry Bottom