Dysk do xbox'a

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam takie pytanie . Chce kupić dysk do xbox'a bo chce trochę go wyciszyć i szkoda mi płyt. I tu moje pytanie : czy to może być każdy dysk SATA ??A i czy pojemność dysku ma tu znaczenie (chodzi mi oto że jak np. kupie o jakiej innej pamieci niż dedykowane to czy to ma jakiś wpływ ??). I jeżeli możecie to pomózcie mi i powiedzcie który z tych dysków kupić :
Dysk FUJITSU MJA2250BH-G2 2,5" 250GB (1494419851) - Aukcje internetowe Allegro
Dysk twardy HITACHI 2,5" 250GB (1494950354) - Aukcje internetowe Allegro
Dysk SAMSUNG HM250HI 250GB 2,5" SATA 8MB Nowy (1475531350) - Aukcje internetowe Allegro
Zastanawia mnie też to czy kupić któryś z tych używanych (ten 1 i 2), czy nowy (ten 3). Jeżeli macie też jakiś na sprzedaż to piszcie( w rozsądnej cenie :) )
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Zaden z nich nie bedzie dzialal tylko dyski WD i xbox obsługuje dyski do 250gb jak kupisz wiekszy bedzie dzialal ale i tak nie wykorzystasz jego pojemności
 

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
A możesz jakiś dysk polecić ??
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
Zaden z nich nie bedzie dzialal tylko dyski WD i
To trochu dziwne bo ja mam w swoim xboxie z Fujitsu dysk (20GB dlatego większego szukam) i działa. Ale nawiasem mowiąc lepiej brać dyski WD i dokupić sobie obudowe ??
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
T4JS0N 20gb ci działa bo te micrsoftowe wersje dysków 20gb dla starszych premium były też produktem od firmy fujitsu.
 

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
Dobra dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.
Sory ze jeszcze piszę ale znalazlem na allegro taka aukcje DYSK SATA 250 GB GWAR F-VAT NR8155 (1478252971) - Aukcje internetowe Allegrosprzedajacy pisze ze ma tam dysk wd ten dysk tez podejdzie ??
 

Spike3221

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli WD to tak.
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Tylko, pamiętaj że będziesz musiał go przerobić pod Xboxa bo inaczej go nie odczyta. Więcej info w innym dziale na forum.
 

Spike3221

Użytkownik
Użytkownik
Tylko, pamiętaj że będziesz musiał go przerobić pod Xboxa bo inaczej go nie odczyta. Więcej info w innym dziale na forum.
Przecież to wiadomo, inaczej nie pójdzie.
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Spike3221 no tak, ty wiesz, ja wiem, ale czy kolega wie, że tak trzeba i jak to trzeba zrobić? Tego nie wiem dlatego napisałem.
 

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
Mam najnowszego Dasha i tam pisze ze mozna przerobić pod xbox dysk z poziomu xboxa. Jeżeli jest inaczej to prosze zeby ktos mi podal link do tematu w ktorym jest to opisane
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
To ja lepiej pojde do jakiegoś servisu bo sam tego nie zrobie. Wszystkim dziękuje za udzielenie sie w temacie.
EDIT:
A tak jak pisalem to czy można z poziomu xboxa przerobic ten dysk ??
 

hashpl

Banned
Nie ale mozesz kupic takie cos Dysk 250GB do każdego Xbox 360 FV 3 l gw emulator (1472652241) - Aukcje internetowe Allegro włożyć do konsoli i cieszyc sie dyskiem z gwarancja
 

Do góry Bottom