Dysk hałasuje strasznie - czy tak powinno być ?

darkheart

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem ostatnio na allegro przerobioną konsole Xbox 360 Elite, problem jest taki że dysk strasznie hałasuje jakbym prażył w konsoli popcorn :) Szczególnie jak gram w GTA4. Czy tak powinno być ? Te dyski takie głośne są normalnie ? Sam w kompie PC mam dysk Caviara i praktycznie go nie słychać a jeśli już to dźwięk bardzo wytłumiony.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Dysk hałasuje strasznie - czy tak powinno być ?

dysk HDD czy płyty DVD+DL ?

Płyty halsują i to strasznie :p
 

darkheart

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Dysk hałasuje strasznie - czy tak powinno być ?

Na 100 % dysk... płyta zresztą też... Wiem co mówię - wiem jaki jest dźwięk hałasującego dysku. Smażenie popcornu z dysku bardziej mi przeszkadza niż świszczenie cd romu.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Dysk hałasuje strasznie - czy tak powinno być ?

u mnie HDD cichutko chodzi, nie wydobywa żadnych dźwięków ;/
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dysk hałasuje strasznie - czy tak powinno być ?

U mnie wcale go nie słychać chyba ci sie coś pomyliło ale fakt w GTA wogle jakoś cala konsola głośniej chodzi.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dysk hałasuje strasznie - czy tak powinno być ?

A to w ogole HDD wydaje jakies odglosy,jesli chodzi o tego pod x'a? Mojego w ogole nie slychac.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Dysk hałasuje strasznie - czy tak powinno być ?

cux, ja tez nie slysze ale jak podpiolem go pod 12v i bylem z metr od niego to slyszalem go tak samo jak dysk w laptopie
 

darkheart

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Dysk hałasuje strasznie - czy tak powinno być ?

No to może jednak to CD rom tak wibruje strasznie z tą płytką w środku że mam wrażenie jakby to był dysk twardy. Mam dopiero 2 gry wypalone na płytach TDK prędkoscią 4 X (takie w zielonym opakowaniu slim - po 11 zł w media markt :( bo były tylko te i Emtec) ... spróbuje jutro na Verbatimach może będzie ciszej.
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dysk hałasuje strasznie - czy tak powinno być ?

Odłącz dysk i zobaczy czy bez niego tez tak ci chodzi .
 

Do góry Bottom