Dysk HHD z PC do XBOX 360

Danioh

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam konsole XBOX 360 slim 4gb mam dysk WD 320 gb i chce go podpiąć do xbox i jednocześnie mieć do PC np 200gb na format fat czy ndsc a 2*16 gb na xbox
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
wykonalne. sam mam 640gb ale dysk zew. skonfigurowalem spod boxa. wciagnal dla siebie 30gb, a reszte miejsca mam pod rzeczy z kompa filmy, muza. i da je sie ogladac z poziomu xboxa ;] nie jestem tylko pewien czy to tak ladnie zagra tez z dyskiem wew:/
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jedynie przez usb
 

Danioh

Użytkownik
Użytkownik
ja chce przez USB bo to jest dysk zewnętrzny
robie partycje 16 gb bo tyle ogarnia xbox reszta pusta podłanczam do x i konfiguruje i mam jeden w spólny dysk o pojemności 300gb nie mogę zmniejszyć wolum
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
podlacz caly dysk bez partycji do xboxa i tam go sobie skonfiguruj. xbox wezmie tyle ile bedzie potrzeba a reszte bedziesz mial do pc. nie rob odzielnej partycji dla xboxa.
 

Danioh

Użytkownik
Użytkownik
a można 2 partycje na xbox
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
nie udalo mi sie podzielic dysku na partycje, zeby dzialal na pc i xboxie. zawsze po skonfigurowaniu potem w xboxie dysk mial zniszczona strukture partycji.
 

Danioh

Użytkownik
Użytkownik
to pozostaje mi kupno pena 16 gb ?
 

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
po co tracic kase na pena 16gb nie lepiej poczekac dozbierac troszke sianka i na allegro kupic dysk do x'a bez obudowy bo takiego spokojnie wlozysz do slimki
 

Danioh

Użytkownik
Użytkownik
a to może byc dysk np z arcade bez obudowy czy jakiejś innej konsoli tylko mi chodzi o gry no JTAG i posiadam tylko pen 4gb i ten dysk nie ma sposoby na ten dysk jakiś program to WD my passport
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
po dluzszej analizie nie mam pojecia co ty w ogole chcesz uzyskac. jak sie domyslam chcesz dokupic dysk do konsoli? jezeli nie to raczej w przyszlosci i tak bedziesz musial to zrobic. zajezdzisz naped bez instalacji gier ;]
 

Danioh

Użytkownik
Użytkownik
WD 320 gb i chce go podpiąć do xbox i jednocześnie mieć do PC np 200gb na format fat czy ndsc a 2*16 gb na xbox chce miec np 2 partycje jedna do xbox a jedna do pc
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
jezeli do dysk wew to nie da rady. moglbys takie cuda zrobic na dysk zew. choc na dluzsza mete to bez sensu bo bedziesz mial tylko 16gb dla xboxa. na ktorych nie zainstalujesz gier. beda tam tylko dema. reszta rzeczy jak filmy i muza nie musza byc przechowywane na tych 16gb. a na pozostalym obszarze ktory chcesz do pc. czyli na tych pozostalych 200gb
 

scota666

Świeżak
Świeżak
hej Ja ma dysk zew.podpięty pod usb do xboxa fakt jest tylko 16gb ale na dwie gierki satarcza,mi to wystarczy boi tak gram w jakąś gre to do konca ją przechodzę i później wywalam ją z dysku
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
zainstalowales pelna wewrsje gry na dysku zew? myslalem ze to niemozliwe ;]
 

scota666

Świeżak
Świeżak
Tak pełną wersje bez problemu
 

Danioh

Użytkownik
Użytkownik
ja mam dysk zew ale jak to mam zrobic ?? tak aby były dwie partycje do xbox i pc
 

Danioh

Użytkownik
Użytkownik
Zrobiłem temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom