• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

dysk sieciowy

cornelioos

Świeżak
Świeżak
Witam,
posiadam xboxa 360 live 250 G i chcialbym rowniez na nim ogladac filmy bez komputera.Jaki musze miec dysk sieciowy i jak go podlaczyc do xboxa,zeby widzial cala pojemnosc?:)

cornelioos

Świeżak
Świeżak
Czy dysk sieciowy nie jest dyskiem zewnetrznym?Potrzebuje miec wszystkie filmy w jednym miejscu,tak zebym mogl ogladac na xboxie i wiekszym ekranie lub pc.Po przeczytaniu forum wiem,ze filmow nie moge mic na xboxie,a dysk zewnetrzny widzi tylko 16G.

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
no to dziwne ze na moim zewnetrzym dysku 640gb moge z poziomu xboxa ogladac filmy o_O

dysk sieciowy podlacza sie przez zlacze enthernet. w xboxie tego nie zrobisz ;]

cornelioos

Świeżak
Świeżak
xboxa mam od wczoraj.Chodzilo mi o zakup czegos takiego -[URL="http://allegro.pl/seagate-2tb-zewnetrzny-dysk-sieciowy-nas-fv-wwa-i1465202749.html"[/URL][/URL] -lub podobnego,tak abym mogl korzystac z tego na xboxie i pc.

kretos666

Banned
Świeżak
Kup Pendriva ;) i starcza ;D 8 gb dorwiesz za 30-40 zł na allegro ;) i oglądasz ile chcesz ;P A no i możesz jeszcze przez XBOX LIVE oglądać filmy ;)

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak nie można podłączyć dysku sieciowego??? pewnie ze można, przecież xbox ma ethernt,
sam posiadam taki dysk Synology Ds110j i xbox go widzi tylko oczywsicie o napisach mozesz zapomniec

Do góry