dysk sieciowy

cornelioos

Świeżak
Świeżak
Witam,
posiadam xboxa 360 live 250 G i chcialbym rowniez na nim ogladac filmy bez komputera.Jaki musze miec dysk sieciowy i jak go podlaczyc do xboxa,zeby widzial cala pojemnosc?:)
 

hashpl

Banned
dysk sieciowy ?? chyba Ci sie cos pomylilo,o ile dobrze wiem jedyny sposob to albo z plyty albo przez WMC

edit : albo tak jak kolega powiedzial, jakas pamiec zewnetrzna przez USB
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
potrzebujesz dysku zewnetrznego badz pendrajwa. wielkosc obojetna.
 

cornelioos

Świeżak
Świeżak
Czy dysk sieciowy nie jest dyskiem zewnetrznym?Potrzebuje miec wszystkie filmy w jednym miejscu,tak zebym mogl ogladac na xboxie i wiekszym ekranie lub pc.Po przeczytaniu forum wiem,ze filmow nie moge mic na xboxie,a dysk zewnetrzny widzi tylko 16G.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
no to dziwne ze na moim zewnetrzym dysku 640gb moge z poziomu xboxa ogladac filmy o_O

dysk sieciowy podlacza sie przez zlacze enthernet. w xboxie tego nie zrobisz ;]
 

hashpl

Banned
i nic nie da rady zrobic a dysk sieciowy to jest nic innego jak przestrzen na dysku drugiego komputera uzyta przez siec lan
 

cornelioos

Świeżak
Świeżak
xboxa mam od wczoraj.Chodzilo mi o zakup czegos takiego -[URL="http://allegro.pl/seagate-2tb-zewnetrzny-dysk-sieciowy-nas-fv-wwa-i1465202749.html"[/URL][/URL] -lub podobnego,tak abym mogl korzystac z tego na xboxie i pc.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
to kup sobie dysk zew
 

kretos666

Banned
Użytkownik
Świeżak
Kup Pendriva ;) i starcza ;D 8 gb dorwiesz za 30-40 zł na allegro ;) i oglądasz ile chcesz ;P A no i możesz jeszcze przez XBOX LIVE oglądać filmy ;)
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak nie można podłączyć dysku sieciowego??? pewnie ze można, przecież xbox ma ethernt,
sam posiadam taki dysk Synology Ds110j i xbox go widzi tylko oczywsicie o napisach mozesz zapomniec
 

hashpl

Banned
@up

a jak to niby zrobiles ? jaki masz system operacyjny na ktorym udostepniasz ten dysk ?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
watpie zeby udostepnial ten dysk przy wlaczonym pc bo to bez sensu.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
@up

a jak to niby zrobiles ? jaki masz system operacyjny na ktorym udostepniasz ten dysk ?
Synology Inc. - NEW NAS Experience - Products :: Disk Station DS110j
taki :)
 

Do góry Bottom