1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dysk SSHD do one ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Famous, Styczeń 8, 2017.

1. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Witam, denerwuje mnie to długie wczytywanie gier i chce coś z tym zrobić, w konsolach elite są dyski SSHD i też chciałbym sobie taki dysk sprawić i zrobić swap, jakiej firmy taki dysk i czy są jakieś komplikacje przy wymianie ?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2535
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Daj sobie spokój z przekładaniem bo przy każdej aktualizacji będziesz musiał klonować dysk na nowo. Wymień konsole na slima albo kup SSHD i podłącz pod USB, system będzie dalej działał jak działa ale wybrane gry przyśpieszą. Wybrane ponieważ nie każda gra będzie szybciej się ładować.

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Hm no ale czytałem że ten kontroler USB z one jest kiepski i zewnętrzne dyski nawet SSD nie robią szału

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

5. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kontroler USB 3.0 w XO nie jest kiepski, ale samo USB jest kiepskim interfejsem do podpinania dysków SSD. Teoretyczna maksymalna przepustowość interfejsu USB 3.0 jest niezła bo to aż 600MB/s, problemem są jednak opóźnienia w czasie dostępu do pliku, tak więc odczyt dużej liczby małych plików nie będzie tak szybki jak by mógł być. Niemniej jednak jak podepniesz pod USB dysk SSD to po przeniesieniu na niego gier, możesz liczyć mniej więcej na dwa razy szybsze wczytywanie się gier. Z kolei wewnętrzny dysk w XO działa na przestarzałym interfejsie SATA II więc też byłby wąskim gardłem dla dysku SSD.

Tutaj masz testy:

Ostatnia edycja: Styczeń 10, 2017
  6. sp7foy

sp7foy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Skierniewice
    Który i tak jest sporo szybszy od dysku kręconego.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1188
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Lecz będzie problem z aktualizacją konsoli

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum