Dysk WD Scorpio 160GB BEVS

damianeq89

Użytkownik
Użytkownik
Witam. jakies 2-3lata temu kopiłem sobie dysk WD Scorpio 160GB BEVS, wtedy mozliwe bylo aby xbox widział max 120GB... robiło sie to przy pomocy jakichś programów itp. Od wczoraj mam zamontowany RGH. Chciałbym wykorzystać cala pojemność dysku ale niestety x360 jak i laptop widzi mi tylko 111GB. Nie skopiowałem, nie moge znaleźć oryginalnego pliku bin i teraz nie wiem jak przywrócić mu pełna pojemność :/ . Jest jakaś możiwość aby przywrócić mu pełen rozmiar??

PS. ka juz sie by udało to jaki rodzaj partycji powinien miec dysk?? NTFS nie wykrywa podobno, FAT32 przeciez nie obsługuje plikow powyżej 4gb. Dysk ma słuzyc jako dysk do x360 na ktorym beda zapisane profile, save itp do orygianlnego dasha jak i do odpalania gier (.iso) itp. na feestyle dash (chyba tak to se nazywa :p )

Bede wdzieczny za pomoc :)
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Xbox widzi tylko fat32.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

damianeq89

Użytkownik
Użytkownik
To ze FAT 32 to wiem, i jeszcze podobno jakas partycje Maca... ale to najmniejszy problem... jak w pierwszym pocie (czego tez tyczy sie założony temat) pytanie jak przywrócić dyskowi pełna pojemność ??
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
undo.bin

znalezione w sieci
 

damianeq89

Użytkownik
Użytkownik
A to na 100% jest dobry plik bo tam gosciu chcial do WD1600BEVT a ja mam BEVS... w niektórych tematach pisza ze można elektronikę uwalić...

AAAa i jak to wgrać bo juz nie pamiętam jak to robiłem to bylo przynajmniej jakies 3 lata temu :p ??

Da rade to zrobic na latopie ?? Z tego co pamietam to robilem to na blaszaku i musialem kupic specjalnie kontroler SATA na chipsecie VIA.. blaszak juz nie mam ale ewentualnie moge u znajomego zrobic bo kontroler mam
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak podejrzysz plik to w środku jest napisane BEVS, a czy na pewno dobry ? jak nie masz swojego to kto to może wiedzieć
 

damianeq89

Użytkownik
Użytkownik
a mozesz jeszcze podpowiedziec jak to najszybciej i najlatwiej zmienic w dysku... da rade na laptopie??
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
hddhacker
 

damianeq89

Użytkownik
Użytkownik
dowiedziałem sie ze prawdopodobnie uwaliłbym dysk poniewaz ja mam WD1600BEVS-22USTO a w tym pliku undo.bin to co udalo mi sie notepadem zobaczyc to pisze WDC WD1600BEVS-00RST0 i jest data 10-01-2007 a moj jest z 21-11-2008, wiec mogli cos zmienić i elektronika prawdopodobnie by padla, musi byc dla takiej samej wersji niestety :/
 

Do góry Bottom