1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Dysk xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pampej0, Styczeń 12, 2018.

1. pampej0

pampej0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio zakupiłem konsolę xbox one s 500gb odpaliłem skonfigurowałem instaluje 1 grę i patrzę dysk 350gb a powinien być 500gb i teraz nie wiem czy to w każdej konsoli z 500gb czy moja ma jakąś wadę proszę o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. bazol1982

bazol1982 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To jest normalne, 500 gb dysk jest zamontowany ale system, aktualizacje i robi się dużo mniej, na wszelki wypadek gdy będziesz chciał mieć więcejj gier proponuję dokupić dysk zew min 2TB USB 3.0

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

pampej0 i kuleczka91 lubią to.
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3774
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Następny, który myśli, że dostanie pełny dysk do dyspozycji :facepalm:. Normalne zjawisko. Od razu Ci mówię, że jeśli dokupiłbyś dysk 2Tb to do dyspozycji będziesz miał 1.8Tb.

pampej0 lubi to.
  5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    932
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jest to normalne kupisz konsole Xbox 360 Slim z dyskiem 500Gb do twojej dyspozycji masz 460gb w Xbox one masz dokładnie 365.8gb przy dysku 500gb

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum