Dysk z jednej konsoli do drugiej

Bogdans

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.jedna konsola mi się już nie odpala od dłuższego czasu,kupiliśmy synowi drugą taką samą x-box 360S Slim i tu moje pytanie
Na jednej ma trochę gier i na tej padniętej trochę więcej czy mogę podmienić dyski np. z tej popsutej włożyć do dobrej i będą gry hulać czy coś muszę przenosić dodatkowo chodzi o te content itp.
Może głupie pytanie ale nie chcę mu coś spaprać i druga konsola w odstawkę :) dyski 250 i 320 GB bodajże
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Możesz przełożyć dysk z jednej konsoli Slim na drugą, dyski są takie same :) Będziesz miał dostęp tylko do gier, które są na tym nowym dysku. Ewentualnie wszystko co jest przypisane do profilu syna będzie można ściągnąć z serwerów :)
 

Bogdans

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dzięki za odzew :)

zapomniałem dodać że obie są RGH to wolę po serwerach nie latać :)
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z przerobioną, to Ci nie potwierdzę, bo X360 już nie przerabiałem. Zatrzymałem się z przeróbkami na Xbox Classic :D
 

Bogdans

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
przełożyłem dysk z tej uszkodzonej konsoli do sprawnej i nie ma FSD i nie mogę eksplorować tego dysku i uruchomić gry z niego,poczytam trochę o tym fsd czy można je jakoś wgrać na ten dysk z pena itp.
Ale dziwne bo na tej uszkodzonej konsoli było FSD
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No myślę, że to kwestia przeróbki. Przy nieprzerobionej konsoli normalnie w Slimce wyciągasz stary, wkładasz nowy. Ja tak zrobiłem u siebie. Przy przeróbce trzeba pewnie soft wgrać, ale ja na X360 nie ogarniam, bo nie przerabiałem :)
 

Do góry Bottom