Dysk z Xbox 360 do Xbox X

tunczyk1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam pytanie czy da jakoś podłączyć dysk z Xbox 360 do Xbox X? Drugie pytanie czy da się jakość skopiować te gry na X. Mimo dodany gier do biblioteki nie ma wszystkich które zakupiłem.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma potrzeby. Na X360, w ustawieniach wysyłasz wszystko w chmurę, później logujesz się na X1/X1X/XSX na swoim koncie i masz to co może być przeniesione, czyli: profil, subskrypcje, filmy, seriale, sporo gier.
Niestety nie przeniesiesz gier, które nie są wstecznie kompatybilne. Na X360 możesz mieć setki gier zakupionych, ale na nowych generacjach odpalisz tylko część z nich.
 

tunczyk1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ma potrzeby. Na X360, w ustawieniach wysyłasz wszystko w chmurę, później logujesz się na X1/X1X/XSX na swoim koncie i masz to co może być przeniesione, czyli: profil, subskrypcje, filmy, seriale, sporo gier.
Niestety nie przeniesiesz gier, które nie są wstecznie kompatybilne. Na X360 możesz mieć setki gier zakupionych, ale na nowych generacjach odpalisz tylko część z nich.
Zapomniałem dodać, że x360 padło zasilanie. Dysk zapewne działa.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zapomniałem dodać, że x360 padło zasilanie. Dysk zapewne działa.
No tak, to zmienia postać rzeczy. Na szczęście dysk X360 to zwykły dysk 2.5", można go wyjąć i bez problemu podłączyć do PC, zgrać wszystko i skopiować do nowego Xboxa. Potrzebujesz albo kabla SATA - USB, albo stację dokującą albo podpiąć bezpośrednio w PC.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W jakim celu rozbierać dysk i zgrywać wszystko na inny w PC skoro można go zamontować do drugiej konsoli tej samej gen. i będzie działał? Chyba nawet można go przez USB podłączyć ale teraz nie jestem pewny. Z PS to nie działa bo dysk jest szyfrowany ale X360 nie robi problemu. Generacja XO też z tego co wiem pozwala na zmianę dysków tylko problem może być z aktualizacją, dopiero gen. XS ma problem bo na SSD jest w prostych słowach ukrywa partycja przypisana do procesora a nie jak w poprzednich konsolach osobna kość na pcb.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie rozbierać dysk, tylko konsolę, by wydostać dysk. Z tego co zrozumiałem X360 padł, brak zasilania, cokolwiek. Oczywiście, jeśli jest ktoś, kto pozwoli rozebrać swojego X360, zamontować inny dysk i zgrać gry do chmury, to super, ja bym na ten przykład nie pozwolił, bo skoro wymontowałeś dysk, to najłatwiej jest go podłączyć kablem SATA-USB do PC, niż rozbierać kolejną konsolę. Nie wiem, może myślę inaczej, bardziej pragmatycznie.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dyski są łatwo wymienialne, nie trzeba rozbierać konsoli :)
 

Attachments


Do góry Bottom