Dysk zewnętrzny Xbox One

voody

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mam problem z dyskiem zewnętrznym, miałem go podłączonego za pomocą takiej dedykowanej dostawki z boku konsoli Xbox One, dysk 1Tb, przez przypadek na włączonej konsoli w menu start, odłączyłem dostawkę z dyskiem, gdy ją podłączam konsola nie widzi Dysku, co się stało i jak można to uratować mam tam sporo gier ;(
Dostawka i port USB są sprawne, bo podmieniłem na inny pusty dysk i konsola wykryła go bez problemu do formatowania.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zostaje podłączyć do PC sformatować, podłączyć do konsoli ponownie sformatować i pobierać gry od nowa. Zanim to zrobisz użyj programu xbox drive converter (o ile go w ogóle wykryje), zmień xbox na pc i ponownie na xbox i sprawdź czy konsola go zobaczy.

voody

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zostaje podłączyć do PC sformatować, podłączyć do konsoli ponownie sformatować i pobierać gry od nowa. Zanim to zrobisz użyj programu xbox drive converter (o ile go w ogóle wykryje), zmień xbox na pc i ponownie na xbox i sprawdź czy konsola go zobaczy.
jak sformatuje dysk, poinstaluje gry na nowo to czy postępy z tych gier będą czy muszę przechodzić na nowo?
Dodam jeszcze ze ten dysk na PC w zarządzaniu dyskami jest widoczny

Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Twoje postępy są na dysku wewnętrznym + kopia w chmurze o ile masz konsole podłączoną do internetu.

Do góry Bottom