Dysk?

kooloo123

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie czy na konsoli z RGH można podczepić dysk na USB 750 GB i instalować na niego gry i grać na nim? A jeśli tak czy są jakieś problemy z płynnością gry.
 

Xzychu

Użytkownik
Użytkownik
Można podpiąć dowolny dysk również ten zewnętrzny i gry ładują się szybciej niż normalnie.
 

lakiluk2424

Użytkownik
Użytkownik
Da się odpalać gry z dysku na konsoli z przeróbką RGH.

Dysk ma większy przesył danych niż napęd dvd (płyta), dlatego gry działają lepiej, płynniej (można powiedzieć bez zacinki) :)
 

kooloo123

Użytkownik
Użytkownik
A jak podłącze dysk na USB 3.0 to pójdzie na x360?
 

lakiluk2424

Użytkownik
Użytkownik
W xbox 360 masz usb 2.0, a jeżeli w dysku masz usb 3.0 to pójdzie bez problemu, ponieważ usb 3.0 jest (stabilne) do usb 1.0 i 2.0.

Krótko mówiąc:

usb: 1.0->2.0->3.0 (odczytuje)

Więc wszystko powinno śmigać :)
 

Xaarkes2

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam jedno pytanko. Czy grę moge zainstalować na pendrive 16GB? Czy aktualizację do grania przez live też moge zainstalować na pd?
 

BROLY

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja mam jedno pytanko. Czy grę moge zainstalować na pendrive 16GB? Czy aktualizację do grania przez live też moge zainstalować na pd?
Możesz
 

redions

Użytkownik
Użytkownik
Mozesz . Ale Xbox chyba czyta pamiec przenosna do ilus tam gb tak ?
 

gamestar

Użytkownik
Użytkownik
Żeby odpalać gry wystarczy jakikolwiek dysk(zewnętrzny lub wewnętrzny), ale do dlc i podobnych rzeczy potrzebny jest już wewnętrzny dysk ale nie wiem dokładnie jaki. Czy to może być jakikolwiek dysk sata, czy dysk 2,5 cala firmy WD(przerobiony softwearowo) czy oryginalny dysk M$ do Xboxa?
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Oryginalny hdd od ms, karta pamięci albo wd przerobiony ale teraz ciężko jest je znaleźć.
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Do góry Bottom