Dysk

piotr 1310

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
aha czyli ihas mam pobrac na kompa i dopiero potem cos robic tylko dalej nie wiem co jak mam gry robic jak ja kupuje gry od goscia w salonie po 20 zl
Nie pobrać tylko kupić i zamontować w komputerze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Globus^

Świeżak
Świeżak
no co nie wiem co mam robic wy to tak tłumaczycie na w goglach nic nie ma
 

malyksg86

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej będzie jak poczytasz sobie ten temat iHAS


nie wiem jak można prościej wytłumaczyć, że iHas to model nagrywarki
 

Globus^

Świeżak
Świeżak
aha to ja nic nie bede kupował tylko gosc w salonie mowil ze wystarczy najnowszy dash i lt i moge grac online
 

piotr 1310

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

Globus^

Świeżak
Świeżak
aha to ja nic nie bede kupował tylko gosc w salonie mowil ze wystarczy najnowszy dash i lt i moge grac onlinee
 

durki

Banned
Użytkownik
Odp: Dysk

Najlepiej będzie jak ściągniesz sobie tego ihasa na telefon ( jak masz z kolorowym wyświetlaczem i dzwonkami poli). Wtedy wszystkie gry będą Ci działały na ful detalach i dostaniesz 3 miechy golda gratis. A na przyszłość nie rob sobie jaj na forum...

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

Sewek :)

Banned
Użytkownik
Odp: Dysk

Polewa z gościa. -,- .

Wysyłane z mojego RUBINA za pomocą Tapatalk 2
 

Sewek :)

Banned
Użytkownik
Odp: Dysk

aha to ja nic nie bede kupował tylko gosc w salonie mowil ze wystarczy najnowszy dash i lt i moge grac onlinee
Gdy dojdziesz do online passów, to dzwon do Billa. ;-)

Wysyłane z mojego RUBINA za pomocą Tapatalk 2
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
@up
Gdy ogarniesz edytowanie postow, pisz do administracji.

@topic
20 zl za nagrana gre? To boli. Poczytaj forum, a nie siej chaosu w temacie.

Pamietam jak sam zaczalem interesowac sie xboxem. To co ludzie pisali o przerobce bylo czarna magia ^_^

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Jezu.... Ja mam 12 lat i nie chwaląc się kumam więcej. iHasa musisz kupić, wmontować do kompa (cena iHasa to ok. 90 zł) i nie musisz kupować gier od gościa, kupujesz tylko płyty DVD-DL i na nich, odpowiednim oprogramowaniem nagrywasz gry i odpalasz na Xboxie. Nie musisz nagrywać iHasem, ale wtedy jest większa szansa na banana, no i niektóre gry potrzebują iHasa. Jest ich tylko kilka a są to między innymi Forza Motorsport 4 i Dirt Showdown. A jak napiszesz, że chcesz pomocy, tak jak zrobiłeś na 2 (bodajże) stronie (spytałeś czy ktoś ci wreszcie pomoże pod jasną odpowiedzią na twoje pytanie) to cię znajdę. Twoje posty pod postem, już zaraportowałem, mam nadzieję że moderator to zobaczy.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Radziłbym ostro poczytać forum i nie pisać post pod postem.
A co do reszty to byście mu pomogli a nie sie naśmiewacie i nabijacie posty.
Zamykam.
 

Do góry Bottom