Dyski.

KamileQ

Banned
Użytkownik
Ja bym brał elite + dysk + lt+ Taniej wyjdzie
 

pasiur123

Użytkownik
Użytkownik
Nie chce przeróbki i zalezy mi na wi-fi
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Bier slima 250gb w takim razie.
 

pasiur123

Użytkownik
Użytkownik
No tak latwo powiedziec ale slim 250 jest tylko w zestawie z kinectem:((
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsze słyszę żeby slim 250gb był tylko z kinectem , może tam gdzie szukasz jest na razie tylko taka opcja ale kinect to dodatek. Oryginalny xbox 250gb to Konsola+pad+kabel composite +headset +zasilacz + no i dysk 250gb , a kinect to tylko dodatek dostępny w zestawie. A jak chcesz mieć czystego xa i wkurzają cie zadrapania to bierz Arcade 4gb bo w 250gb jest świecąca obudowa która się rysuje i strasznie kurzy
 

pasiur123

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi wlasnie o to ze jeden sklep gdzie moge kupic x-a w poblizu to media no i moze vobis ale w media jest x360 4gb lub x360 250 + kinect
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie chcesz kupować na allegro , a w twojej okolicy nie ma takiego modelu jak szukasz zamów tu takiego http://www.euro.com.pl/konsole-xbox-360/xbox-360-250gb_1.bhtml albo takiego Xbox 360 4GB + gry - Konsola Xbox 360 w RTV EURO AGD , jest to sklep a nie żaden portal aukcyjny ja tam zamawiałem głośniki z Geniusa bo nigdzie nie było objechałem połowę śląska a tu mi przywieźli w 2 dni dostawa do domu 15zł ( nie wiem jak za xa może być więcej ale jest pewnie bo to sklep i oni biorą za to odpowiedzialność )
 

pasiur123

Użytkownik
Użytkownik
Ale pisze że jest niedostępny:((
 

Do góry Bottom