Dzięki Batmanowi będzie więcej gier z bohaterami ze stajni DC

Krawol

Banned
Użytkownik
Jeśli będą tak samo dobre jak Arkham City czy też jego poprzednik to nie mamy nic przeciwko!



Obie części Batmana zmieniły sposób myślenia ludzi - mówi Martin Carrier z montrealskiego oddziału Warner Bros.. Graczom już nie wystarczą co najwyżej średnie produkcje z superbohaterem w roli głównej, bo wiedzą, że można dostarczyć dojrzałą i świetną grę - wystarczy tylko chcieć. I co najważniejsze, Warner Bros. o tym doskonale wie i takie tytuły zamierza wypuszczać.

Firma już prowadzi rozmowy z DC, by za Batmanem do wirtualnego świata podążyły kolejne postaci z kart komiksów. W planach są produkcje każualowe, ale też duże tytuły AAA, takie same jak te z Batmanem. To dobrze, prawda?

Nie wiem, czy Superman jest dla mnie tak samo fajny jak Batman, ale jeśli trafi w ręce fachowców, takich jak Rocksteady, to nie będę marudził - oby tak się stało.

źródło: •• Dzięki Batmanowi będzie więcej gier z bohaterami ze stajni DC

Nie wiem jak wy ale ja się cieszę :p Z tego batmana tak mnie joker zafascynował że tatuaż sobię zrobię z podobizną :p
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeśli gry będą na poziomie Batmana to jestem za.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Mi się marzy gra z DareDevilem (chociaż to niestety Marvel). Mam nadzieje że nie tylko bohaterowie z DC będą mieli 'swoją własną grę' bo materiału na arcydzieło jak Batman: Arkham Asylum jest masa :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
poproszę dużą porcję świeżo wypieczonych Avengersów i mnie nie ma :D
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Avengers sa akurat Marvela, DC ma Justice League. Ja bym chetnie zobaczyl wysokobudzetowa gre z Lobo w roli glownej.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Też się bardzo cieszę uwielbiam dobre gry z superbohaterami.
Niech biorą postacie z Marvela itp itd. :) Niech tylko gry są tak kozackie jak Batmany (bo to najlepsze gry o Batmanie jakie wyszły).
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Avengers sa akurat Marvela, DC ma Justice League. Ja bym chetnie zobaczyl wysokobudzetowa gre z Lobo w roli glownej.
Wiem o tym ale mimo wszystko chciałbym Avengersów :)
Zresztą z LOBO też mógłby być dobry motyw, dobra bania z nim była :D:D
 

b0b3r

Użytkownik
Użytkownik
Marzy mi się Spawn.
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
No to dobra wiadomość tylko żeby tych gier nie spieprzyli ;]
 

ViktorX

Świeżak
Świeżak
Mam ogromną nadzieję, że kiedyś doczekam się gry, albo chociaż filmu z Green Arrow w roli głównej! :D Ogólnie jestem fanem Smallville (może ktoś z forum oglądał) i chętnie bym pograł w produkcję tego typu.
Jeśli planują kolejne gry z bohaterami DC Universe to mam kilka typów, które najchętniej bym zobaczył. Między innymi wspomniany Green Arrow, Superman, a jeszcze lepiej The Blur, całe Justice League (stare, albo nowe. whatever), może Nightwing, nie sądzę by Booster Gold pasował na główną postać, jednak chętnie ujrzał bym go jako jakiś dodatek w jakiejś grze.
 

Uve xxl

Użytkownik
Użytkownik
Haha Lobo to by było cos ! "Kurde Bele", byle by był utrzymany w klimacie komiksu to pokazcie mi gdzie sie mam podpisac "Kurde Bele"
 

Do góry Bottom