Dzielenie kontem i problem z uruchomieniem gry

somebody101

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć mam problem. Postanowiliśmy z kolega dzielić się kosztami za gamepass. Ja ustawiłem u siebie konsole domowa na jego koncie a on zrobił u siebie odwrotnie. Gamepass działa bez problemu. Problem pojawił się z fifa 21 - jest mozliwosc ściągnięcia tej gry w wersji próbnej na 10 godzin grania. On ta gre zainstalował, u mnie tez się zainstalowała, jednak nie da się uruchomić tego na 2 profilach jednocześnie. Jak on ma ta gre włączona u mnie wyskakuje komunikat żebym sprawdził czy napewno jestem posiadaczem tej gry czy coś takiego. Jak zaloguje się na jego profil to oczywiście jego z gry wywali. W czym tu jest problem? Wg moich informacji po prawidłowym ustawieniu konsol domowych wszystko powinno działać i kazda zawartość cyfrowa powinno dać sie uruchomić jednocześnie na obu profilach. Ktoś coś podpowie? Albo może ściągnąć ta wersje próbna fify 21 i sprawdzić jak to się zachowuje u niego?

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pewnie dlatego, że to wersja próbna na 10 godzin - pełne wersje gier powinny działać bez problemów.

somebody101

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Udało mi się dodzwonić jakimś cudem na infolinie także dla potomnych potwierdzę - nie da się dzielić z innymi wersjami próbnymi tymi 10godzinnymi i żadnymi dodatkami zakupionymi do gier. Wg pani na infolinii wszystko inne powinno śmigać

S1udak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dokładnie 10 triale działają tylko na koncie z wykupionym abonamentem na każdej konsoli.

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
i żadnymi dodatkami zakupionymi do gier.
Dodatkami akurat da radę się dzielić.

somebody101

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dodatkami akurat da radę się dzielić.
dodatkami miała kobieta na infolinii na myśl np jakies zakupione stroje do fify itd.Tym podobno dzielić się nie da

S1udak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chodziło jej o dodatki np z wersji Beckham itd np paczki do ultimate ,te też działają tylko na jednym koncie.

Do góry Bottom