Dzień dobry

MM_1977

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chciałem powitać społeczność forum. Trafiłem tu nie przypadkowo - niedawno stałem się posiadaczem konsoli XBOX 360, która za 2 tygodnie zostanie podarowana mojemu 7-letniemu synowi jako prezent urodzinowy.

pozdrawiam wszystkich
Marcin
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witaj, dlaczego nie Xbox One że się z ciekawości spytam, czyżby kinect ?
 

MM_1977

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witaj krzys1190.

Nie ukrywam, że kluczową kwestią przy wyborze konsoli był ograniczony budżet, a jako że akurat trafiłem na znanym portalu ogłoszeniowym na "perełkę" tzn. "dziewiczego" xboxa 360 w zestawie z kinectem w bardzo fajnej cenie (sprzęt przeleżał nierozpakowany u poprzedniego właściciela przez 2 lata na szafie jako nietrafiony prezent komunijny dla córki, która w chwili otrzymania xboxa miała już sony ps3) uznałem, że będzie to dobry wybór. Ja już jestem trochę za stary na tego typu rozrywkę, a syn nie ma wygórowanych oczekiwań jeśli chodzi granie - w zasadzie to konsola będzie służyć do pogrywania w Minecrafta oraz czasami do zabaw z kinectem.
Muszę jeszcze tylko dysk skombinować ponieważ konsola ma wbudowaną pamięć flash 4 GB, ale to już chyba temat na inny wątek, więc o tym się tu nie będę rozpisywał ;-)

pozdrawiam
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciekawość zaspokojona :)
Dokładnie bez dysku ani rusz, z tego 4GB zostają drobne na save i profil a o grach nie ma mowy.
 

MM_1977

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dlatego też rozpocząłem poszukiwania jakiegoś sensownego dysku wewnętrznego, żeby go umieścić w konsoli zanim zostanie podarowana w prezencie. Na chwilę obecną szukam nowego, oryginalnego dysku Microsoft, ale w cenie do 200 zł nie udało mi się znaleźć takiego dysku w wersji BOX'owej (wszystkie nowe, oryginalne dyski w takiej cenie to jedynie wersje OEM pochodzące z zestawu z konsolą, który został pozbawiony takiego dysku). Sorki za OT
 

Q Jony Q

Świeżak
Świeżak
Siema
 

Do góry Bottom