Dziwna data gwarancji

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć, dziś zarejestrowałem konsole Xbox one i wyskoczyła mi data gwarancji do listopada 2016.
Na necie ludzie piszą że sam MS daje 2 lata.
W regulaminie wyczytałem że MS daje rok w wybranych krajach w tym Polska.
Jaka jest ostateczna prawda?
Pozdrawiam
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dziwne że masz tylko rok ja swoja zarejestrowałem i mam gwarancję od 24.01.2015 > 24.01.2017

Kupiłeś nową/używaną konsole ? Konsola jest z Polskiego narzutu może ktoś ją sprowadził z zagranicy skoro twierdzisz ze gdzieś wyczytałeś ze gdzieś dają tylko rok ?
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
A możne zamiast zadawać kretyńskie pytania zadzwonisz do polskiego oddziału MS i się zapytasz?
 

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Konsola nowa, wygrana w konkursie w Auchan w tym miesiącu. (jest potwierdzenie odbioru ).
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A to nie tak, że system pokazuje wg daty produkcji. I taka gwarancja jest bez żadnych dokumentów. A dopiero po przestawieniu dokumentów zakupu można mieć ewentualnie kilka miesięcy więcej?
Wysłano z Nokia Lumia 920
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Konsola nowa, wygrana w konkursie w Auchan w tym miesiącu. (jest potwierdzenie odbioru ).
A rachunku jakiegoś nie masz dołączonego? Normalnie każdy taki sklep daje 2 lata gwarancji na sprzęt od ręki.
 

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam potwierdzenie odbioru konsoli, z datą i kwotą konsoli.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No to czym się przejmujesz? W razie problemów konsole wynosisz do Auchanu i masz normalnie 2 lata. Ogólnie mi sie wydaje, że data na stronie nie ma znaczenia skoro posiadasz datę na papierku od którego dnia jest rzekoma gwarancja ;)
 

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok, dziękuję za informacje. Pozdrawiam
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
umnie na stronie pokazuje normalnie 2 lata
 

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem od czego to zależy, MFR date : 19 czerwiec 2014. Zadzwonię w pon na infolinię i się zapytam. Bo albo powinni dawać rok plus rok sklep albo z góry dwa lata.,a tu wychodzi 15 miesięcy. :)
 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jak od czego? Tam to zależy od daty produkcji konsoli.
 

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zadzwonię w pon na infolinię i dam znać jak się sprawy mają. Pozdrawiam
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Idę o zakład że dają 2 lata + kilka miesięcy na sklepowe leżakowanie. Ja kupiłem konsolę z bodajże 4 miesiącami gwarancji a na stronie ms mam do 1.2017.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Cześć, dziś zarejestrowałem konsole Xbox one i wyskoczyła mi data gwarancji do listopada 2016.
Na necie ludzie piszą że sam MS daje 2 lata.
W regulaminie wyczytałem że MS daje rok w wybranych krajach w tym Polska.
Jaka jest ostateczna prawda?
Pozdrawiam

Ja tak miałem z X 360 , zrobiłem skan paragonu i zaraz mi zmienili bez problemu.
 

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzwoniłem dziś do Ms, facet powiedział że jakby konsola się zepsuła po tym czasie co mam gwarancję po zarejestrowaniu, mam im wysłać i dać skan z Auchan, wtedy doliczą mi ten okres do sierpnia 2017. Z początku wmawial mi że Dokument odbioru nagrody to nie dowód zakupu :-D. Ale koniec końców, wyszło że mam dwa lata. A, i gadał coś że liczy się data produkcji konsoli, ja mu na to :a jakbym konsole miał od 2016, to co mam rok gwarancji.?Poki co wszystko ok.
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem konsolę pod koniec kwietnia data produkcji 28.01.2015r zarejestrowałem konsolę na stronie MS i wyskoczyło mi że mam gwarancję do 19 czerwca 2017 roku także jest to normalne że jest tak długo gwarancja, początkowo też byłem zdziwiony ale zresztą co mnie to obchodzi najważniejsze że gwarancja jest dłużej niż rok :D i też się powinieneś cieszyć że masz dłużej.
 

Do góry Bottom