Dziwna grafika w xbox360

adamreal

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Otoz mam taki problem od dwoch dni, iz jak wlaczam konsole potem gierke i pogram sobie z 20min to po tym czasie obraz staje sie jakis taki inny od gry, czyli ze kolory pojawiaja sie bardziej jasniejsze, swiatlo odbija sie w jakims dziwnym kolorze, a zamiast bialego to jest jakis zielony, mozecie mi powiedziec co jest nie tak, bo jest to troche denerwujace. z gory dzieki..
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zrob foto.
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
a najlepiej filmik
 

adamreal

Użytkownik
Użytkownik
 

R-14

Użytkownik
Użytkownik
moze cos z kablem nie tak...
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
ROD się zbliża bo konsola się przegrzewa i dlatego taki jest obraz
 

zlewozmywak

Banned
A w innych grach tak nie masz?
 

adamreal

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie w kazdej tak jest, co mam zrobic zeby konsola sie nie przegrzewala? I wogole co z tym obrazem zrobic, bo kable wszystko sprawdzilem podlaczylem jeszcze raz no i nic..
 

badzik15

Użytkownik
Użytkownik
Ja miałem podobnie i po jakimś czasie e74, jaką masz wersję konsoli ?(jasper,falcon?)
 

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
A moze to jest jednak wina kabla ? Bo to dziwnie wygląda jak na artefakty
 

zlewozmywak

Banned
Co do przegrzewania- podłóż po takie "podkładki" korki- wtedy konsola dostaje więcej świeżego powietrza . Postaw konsolę w miejscu gdzie będzie miała z 10-20 cm luzu po bokach(żeby się nie dusiła) z którego roku masz konsole?
 

adamreal

Użytkownik
Użytkownik
raczej falcon... 2006r
 

zlewozmywak

Banned
Raczej Xenon(raczej napewno)
GPU pada?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
flakona to ja mam z 2008 a ty ma jakąś starsza wersje.
 

momanx

Użytkownik
Użytkownik
ja tak miałem z nawet z tym samym modelem tzn. z tego samego roku i po pewnym czasie to obrazu nie było , wysłałem do serwisu i naprawili i po miesiącu to samo
 

zlewozmywak

Banned
Czyli najlepiej naprawić i sprzedać:D
 

Jablo33

Użytkownik
Użytkownik
Dla kogo będzie najlepiej, dla tego będzie najlepiej. Biada temu, który kupi od niego tego Xbox'a i się zepsuje ;s
 

miros

Użytkownik
Użytkownik
Czyli najlepiej naprawić i sprzedać:D
Zlewozmywak, życzę Ci kiedyś zakupu sprzętu, z którym ktoś tak właśnie postąpił...
 

J@siek

Użytkownik
Użytkownik
I tak uber xenon jak dopiero teraz pada... Nie oplaca sie juz tego naprawiac w serwisie, wedlug mnie.
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
1. Zbieraj na nową konsolę albo ją już kup.
2. Odłóż tego grata na półkę i będziesz go miał tylko na wystawę,
3. TYLKO JASPER!
4. Nie naprawiaj tego konsoli co teraz masz [ŻAL KASY!]
 

Do góry Bottom