Dziwna sprawa... problem :)

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
Mam dwa konta na konsoli xbox one :) Moje główne i mojego młodszego brata :) Na jego koncie zakupiłem shadow of mordor :) i w sumie nic w tym złego ale... gdy sie wyloguje z jego konta i wracam na swoje i chce zagrac w gre to wyskakuje komunikat : "Czy zakupiłeś juz gre lub aplikacje ? jesli gra jest na dysku włóz teraz dysk. Jesli nie jest na dysku upewnij sie ze jestes zalogowany do xbox live. jesli nie posiadasz uprawnien do uruchomienia gry pobierz wersje demo lub zakup gre w sklepie xbox"... I nie moge na swoim grac dopoki nie odpale konta brata w tle ... wtedy moge grac ale to jest bezsens jezeli gra jest na dysku powinna byc uruchamiana normalnie ...
 

k0zik

Użytkownik
Użytkownik
Może Microsoft coś wymyślił żeby ludzie kont nie sprzedawali z licencjami na gry...
Czy ktoś jeszcze się z tym spotkał ?
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
Może Microsoft coś wymyślił żeby ludzie kont nie sprzedawali z licencjami na gry...
Czy ktoś jeszcze się z tym spotkał ?
a co sprzedaz kont ma tutaj do rzeczy ? wtf ?
 

FLEX Jastrzebie

Użytkownik
Użytkownik
Może ustaw jego jako główne
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może ustaw jego jako główne
Dokladnie ustaw konto brata jako domyślne (Home) i będzie oki :)
 

diablo500

Banned
Użytkownik
Niech ktoś zrobi jakiś poradnik o kupowaniu kont i "niby licencjach" xbox home bo już ręce opadają czasami..
 

Tobah1990

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja kupiłem sobie też niedawno profił i 0 problemów z tymi xbox home itd. Nie musiałem nic robić poza tym że zalogowałem się na ten profil następnie przelogowałem na mój i sobie gram bez problemów i bez ustawiania tego xbox home wszystko działa
 

FLEX Jastrzebie

Użytkownik
Użytkownik
To usuń za miesiąc gre i pobierz ponownie
 

czarnuchyo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jak jest dobry sprzedawca to nie bedzie problemu :) ja kupilem konto zaraz po zakupie xone (maj) i tydzien temu sciagalem na nowo.
 

k0zik

Użytkownik
Użytkownik
Tez zamierzam kupić grę / dwie w ten sposób ale boję się bana... myślicie że to realna groźba ?
 

dolo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
na koncie którym zakupiles gre w ustawieniach wejdz w moja konsola domowa kliknij chyba z dwa razy i tyle każdy profil będzie mógł grać w ra grę bez konieczności logowania tego konta
Mam dwa konta na konsoli xbox one :) Moje główne i mojego młodszego brata :) Na jego koncie zakupiłem shadow of mordor :) i w sumie nic w tym złego ale... gdy sie wyloguje z jego konta i wracam na swoje i chce zagrac w gre to wyskakuje komunikat : "Czy zakupiłeś juz gre lub aplikacje ? jesli gra jest na dysku włóz teraz dysk. Jesli nie jest na dysku upewnij sie ze jestes zalogowany do xbox live. jesli nie posiadasz uprawnien do uruchomienia gry pobierz wersje demo lub zakup gre w sklepie xbox"... I nie moge na swoim grac dopoki nie odpale konta brata w tle ... wtedy moge grac ale to jest bezsens jezeli gra jest na dysku powinna byc uruchamiana normalnie ...
 

dolo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie rozumie jednego po co kupujecie te konta na allegro jak możecie mieć taniej jak kupicie na dwie osoby bez ryzyka bana
 

k0zik

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez mam dziwny problem...

Otóż na początku podłączyłem dekoder do konsoli i ładnie mi TV działało.
Ale jak się okazało TV nie działa gdy konsola jest wyłączona.
Skoro tak, to odłączyłem dekoder od konsoli... I od tego czasu po włączeniu konsoli wita mnie ekran o treści... Utraciliśmy sygnał z twojego dekodera, sprawdź połączenie...
Da się te powiadomienie jakoś wyłączyć ?
Strasznie wkurw...
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja tez mam dziwny problem...

Otóż na początku podłączyłem dekoder do konsoli i ładnie mi TV działało.
Ale jak się okazało TV nie działa gdy konsola jest wyłączona.
Skoro tak, to odłączyłem dekoder od konsoli... I od tego czasu po włączeniu konsoli wita mnie ekran o treści... Utraciliśmy sygnał z twojego dekodera, sprawdź połączenie...
Da się te powiadomienie jakoś wyłączyć ?
Strasznie wkurw...
Zmień w ustawieniach trybu Instant-On opcję uruchamiania TV przy starcie lub włącz tryb oszczędzania energii.
 

k0zik

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki, teraz jest ok :)
 

Rafał Jankowski

Użytkownik
Użytkownik
Witam zakupiłem forze horizon 2 na allegro i mam to samo,zrobiłem moja konsola domowa z tego profilu co kupiłem i już wszystko hula ale mam pytanie czy jak usunę ten profil to znów wyskoczy mi komunikat "czy kupiłeś grę lub aplikacje "?
 

czarekpl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie nic nie wyskoczy mozesz byc spokojny
 

Rafał Jankowski

Użytkownik
Użytkownik
jednak muszę mieć ten profil bo wyskakuje komunikat ;/
 

y34h

Xbox One
Xbox One
a ustawiłeś w ustawieniach konsoli, jak byłeś zalogowany na tamtym profilu ze to jest domowa konsola xbox?
 

Rafał Jankowski

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście że tak i usunąłem profil ale dalej wyskakiwał komunikat..trudno zostanę z tym profilem
 

Do góry Bottom