Dziwna sprawa z błędem E74

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam :) Dzisiaj przy podłączaniu konsoli do telewizora (kablem EURO) wyskoczyła mi jedna czerwona dioda i napis na telewizorze że skontaktuj się ... i błąd E74. Przeczytałem że może to być wina kabla itp. Wyjąłem drugi kabel i podłączyłem konsole do monitora (przez kabel BIG BEN czy jakoś tak :p) Pojawił się ten sam błąd. Przeczytałem na necie że ktoś odłączył wszystko i włączył konsolę. Również tak zrobiłem. Odłączyłem kabel i wyjąłem pamięć. Włączyłem konsolę i nie pojawiła się żadna dioda. Mam teraz problem bo nie wiem czy to wina kabla (2 by na raz się zepsuły ?) Czy to wina tej płyty czy tam chipsetu. Mam Falcona Arcade z HDMI.


Pozdrawiam :)
 

reed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dziwna sprawa z błędem E74

Uszkodzony ukła ANA/HANA
 

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Dziwna sprawa z błędem E74

To lipa konsola ok 2 miesięcy chodziła i nie była jakoś specjalnie wyciskana. Z dobry tydzień nie grałem no i dzisiaj taka niespodzianka. Jakie są ewentualne koszty naprawy takiego błędu ?
 

reed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dziwna sprawa z błędem E74

http://www.iksboks.eu/index.php?cPath=36
 

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Dziwna sprawa z błędem E74

200zł w plecy. Albo ją naprawię albo ją sprzedam ;) Na ile tak można wycenić taką konsolę? Arcade Falcon z HDMI z padem, okablowaniem i 40 grami ?
 

zomg

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dziwna sprawa z błędem E74

Napraw i sprzedaj. Dużo warta bo masz zapewnie napęd BENQ przerabialny.
 

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Dziwna sprawa z błędem E74

Tak mam BENQ. Szczerze to nie chce mi się bawić w naprawy itp Na ile mógłbym to wycenić ?
 

DARIUS_POZNAN

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Dziwna sprawa z błędem E74

odpowiem tak , napraw dopiero jak sie spieprzy do konca i juz nie bedzie znikac e74 , 3 uzytkownikow wraz ze mna mialo problem z e74 i u kazdego to samo wylaczyli odlaczyli podlaczyli i dziala ... na to chwile naprawa bez sensu
i tak kosztuje to 200zl teraz czy potem a wcale nie musi sie powtarzac
pozdro DARIUS
 

Do góry Bottom