1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwna sprawa z słuchawkami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seregastPL, Czerwiec 13, 2018.

1. seregastPL

seregastPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, z racji tego, że jestem nowy i nie mogę pisać na całym forum - napisze problem tutaj.
    Wczoraj około 19;30 skończyłem granie z kolegami. Następnie, gdy chciałem zagrać ponownie o 20;30, to słuchawki nie działały. Sprawdziłem pozostałe słuchawki i 3 pary które maja wbudowany mikrofon nagle przestały działac. Mam jeszcze słuchawki, które nie maja wbudowanego mikrofonu i one o dziwo działaja. Dodam ze mam xbox one S. Ktoś już spotkał sie z takim czymś / jakieś rady ?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3696
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może przez przypadek sobie wyłączyłeś mikrofon w konsoli. Podłącz słuchawki do pada, wciśnij logo Xboxa na padzie -> Ustawienia -> Dźwięk i u góry jest włącz/wyłącz mikrofon, a poniżej różne suwaki do ustawiania. Jeśli jednak mikrofon jest włączony to udaj się do ustawień, poszukaj tam zakładki sprzęt i akcesoria i zobacz czy możesz zaktualizować sobie pada. Ostatnią opcją jest zalogowanie się na https://enforcement.xbox.com/pl-PL i sprawdź czy przypadkiem nie dostałeś bana na komunikację głosową.

4. seregastPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pisze, że mam czyste konto. Ale problem jest również taki, że jak podłącze te słuchawki to dźwięku również nie ma. Tak jakbym ich nie podłączał.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3696
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może gniazdo jack Ci w padzie siadło. Resztę opcji sprawdzałeś?

6. seregastPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdzianem. Ale też się właśnie tak zastanawiam... bo jedna para dziala słuchawek a też zacząłem wpinać słuchawki od dwóch tygodni, Xboxa mam od stycznia to tak wcześnie by padło?

Wczytywanie...

Poleć forum