Dziwne dźwięki napędu - początek końca?

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Witam społeczność. Mam problem.

Otóż, podczas grania gdy napęd pracuje w najlepsze wydaje "dziwne dźwięki". Nie non-stop, od czasu do czasu, tak jakby chwilowo nie radził sobie z odczytem płyty. Dzieje się tak od wczoraj, a przynajmniej wczoraj to usłyszałem po raz pierwszy. Miałem nadzieję, że to wina tej jednej konkretnej płyty, która akurat była w środku (FIFA 08, FUJIFILM, nagrana z prawidłową prędkością) jednak grając dzisiaj w GTA IV nagrane na Platinum też występował ten problem, jednak rzadziej niż przy FIFIE. Konsolę kupiłem w grudniu 2007 roku.

Czy to może być początek końca konsoli? A może da się jeszcze coś zrobić? A może po prostu to olać, bo to nic strasznego?

Z góry dziękuję za każdą pomoc.
Pozdrawiam!
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dziwne dźwięki napędu - początek końca?

Czy te "dziwne dźwięki" to piski? Bo jeżeli tak to ja też mam ten problem, ale konsola chodzi tak już z 2 miechy i nic się nie dzieje.
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dziwne dźwięki napędu - początek końca?

Hm, no nie opiszę tego dokładnie na forum przecież. Na pewno jest to dźwięk wyższy niż ten gdy normalnie napęd pracuje 'w najlepsze'. Ja tak nigdy nie miałem i martwię się, że to może być końcówka mojej konsoli / napędu. :p
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dziwne dźwięki napędu - początek końca?

Tez takie cos mam i mi sie nic nie dzieje ;)
 

TerrorOfDeth

Świeżak
Świeżak
Witam powiem wam ze każdy napęd wydaje dziwne dzwieki ja już miałem 3 konsole i w każdej inny napęd. Jak jest nowa do pól rok to nie ma co się martwić ale jak wiec i jest po flashowaniu to już inna bajka. A najlepsze DVD DL+ to verbatimy a prędkość to 2.4.
 

Do góry Bottom