Dziwne - iXtreme LT - nie działa AC II

Agraeln

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
dosyć niedawno spieprzyłem sobie coś w Xboxie gdy sam go przerabiałem. Ponieważ zerwałem plombę, nie mogłem oddać go do MS. Oddałem go do seriwsu na mieście. Po tygodniu odebrałem naprawioną konsolkę, wszystko śmiga, aż miło. Koleś powiedział, że wgrał Ixtreme LT.
Wrzuciłem grę Assassin's Creed II i pojawiło się białe tło z logiem Xbox360 (i pasek jak podczas oglądania filmów z przewijanie etc..). U mojego kolegi, który na 100% ma 1.6 gra normalnie działa (odpalana przez activate.iso)

Teraz moje pytanie:

Czy gry na Ixtreme LT muszą być jakoś specjalnie patchowane?
Może koleś wgrał Ixtreme 1.6 naprzykład bo coś pomylił, czy wkładając płytkę activate.iso dla Liteona (mój napęd) i próbując z niej odpalic mogę coś zepsuć gdyby to jednak był LT? (czytałem, że activate.iso tylko dla 1.6/1.61)

Pozdrawiam :)

Coś takiego znalazłem na ixtreme.net:
###### WARNING ######

Warning! Ensure all disc images are checked with abgx as LT assumes all stealth/ss/pfi/dmi is correct. Disc images must also be splitvid and preferred SS v2

Warning! Lt will not save you from being banned if console is already flagged by using a previous firmware or non-stealth discs

It is also advisable to apply all system updates before flashing with LT. All future console system updates (not game updates) must be applied with caution

###### WARNING ######


Thanks go to Team Jungle for their hard work and efforts in the development process.
Thanks also go to Team Xecuter for their generous support to this project.
Może zrobić z tej płyty obraz i przepuścić przez abgx?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak masz lt to powinna chodzic kazda gra, nawet patchowana. Wniosek prosty - nie masz LT.

I mozesz sprawdzic w abgx juz nagrana plyte, nie musisz robic obrazu.
 

Agraeln

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jak z tym activate.iso?
Moge bezpiecznie to nagrać i spróbować tym odpalić?
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
tak. sprawdz jeszcze inna gre ktora na 100% jest dobra i ma conajmniej wave 4. ja mialem zly obraz mw 2 i mi nie chodzil na 1,61, a z active.iso smigal normalnie, sciagnalem jeszcze raz inna wstawke i dziala.
 

Agraeln

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jakie gierki są na wave4, bo w sumie to się teraz nie orientuję.
Mam Ojca Chrzestengo II z nowszych gierek : /. Bo od dawna w nic nie grałem
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
tekken6,mw2,ac2,metro 2033,nfs shift (chyba) i jeszcze duzo giek ;]
 

Agraeln

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ojciec chrzestny II jest na wave4? I Bakugan cośtam? Bo mój kumpel, mówi, że tak i one działaja ;)


Kumpel powiedział, że ten AC II to jest jeszcze z przed amerykańskiej premiery, może jakiś lekko zwalony jest a jemu to activate.iso puszcza?
 

kuszuu

Świeżak
Świeżak
sytuacja jest tak że koleś ma ixtreme 1.4 i gry(wszystkie na verbatimach +) na wave 2 i wszystkie mu działają, a ja mam ixtreme 1.7 i podobno wszystkie jego gry powinny mi działać. A w rzeczywistości to na 7 gier 2 mi działają z czego jedna jest świeżo nagrana i mu chula a mi nie ;/ wyskakuje mi komunikat o aktualizacji jak klikne "tak" to po chwili wgrywania wyskakuje mi informacja o tym że mam wyczyścić płyte i jest lipa ;/ Musze coś dogrywać do iso przed wypaleniem płytki?? czy są jakieś patche do LT?? Od czego to zależy że te akurat mi działają a drugie nie?? Lub co musi mieć w sobie iso gry żeby gra na 100% po wypaleniu działała?? Z góry dzięki ;]
 

Do góry Bottom